۲۳:۲۵ - ۱۳۹۴/۰۹/۱

درباره بادیگارد حاتمی کیا

لشکری پور در ارتباط با اکران فیلم گفت: مذاکراتی هم با دفتر پخش فیلم صورت گرفته که در زمان مقتضی نام دفتر پخش و جزئیات آن اعلام خواهد شد اما در حال حاضر نوروز ۹۵ را برای اکران عمومی “بادیگارد” مدنظر داریم.

مبارزه(رسانه تحلیلی خبری دانشجویان خط امام)-سرویس فرهنگی:

پژمان لشکری‌پور مجری طرح فیلم سینمایی «بادیگارد» در گفتگو با سایت رسمی این فیلم در رابطه با مراحل پایانی ساخت و نحوه  ی اکران توضیحاتی ارائه داد:

مراحل تدوین فیلم سینمایی “بادیگارد” تقریباً به پایان رسیده و سه مرحله آماده‌سازی و ساخت جلوه‌های بصری توسط آقای سیدهادی اسلامی و طراحی و ترکیب صدا توسط آقای سیدعلیرضا علویان و ساخت موسیقی توسط آقای کارن همایونفر به طور همزمان در حال انجام است.
به این ترتیب امیدواریم که با پایان یافتن مراحل فنی فیلم مطابق با شاخص‌های کیفی مدنظر آقای حاتمی‌کیا اولین نمایش “بادیگارد” در جشنواره فیلم فجر صورت پذیرد. لشکری پور در ارتباط با اکران فیلم گفت: مذاکراتی هم با دفتر پخش فیلم صورت گرفته که در زمان مقتضی نام دفتر پخش و جزئیات آن اعلام خواهد شد اما در حال حاضر نوروز ۹۵ را برای اکران عمومی “بادیگارد” مدنظر داریم.
body
همچنین طبق برنامه‌ریزی شروع اکران‌های دانشگاهی و غیرسینمایی از اسفندماه سال جاری خواهد بود و ضمن اکران عمومی در نوروز با توجه به تجربه خوبی که در زمان نمایش فیلم سینمایی “چ” به دست آوردیم ان‌شاءالله خواهیم کوشید تا اکران موفق و فعالی در شهرستان‌های فاقد سالن سینما و یا سالن‌هایی که ظرفیت اکران سینمایی را ندارند اما قادر به اکران تک‌سانس فیلم برای علاقمندان می‌باشند داشته باشیم و به این‌ترتیب فیلم به طور گسترده‌ و شایسته‌ای در اقصی نقاط کشور عزیزمان به رؤیت مخاطبان و علاقمندان اثر برسد.

کارن همایونفر ، آهنگساز فیلم نیز که سابقه دوبار دریافت سیمرغ بلورین از جشنواره فیلم فجر را دارد طی یادداشتی در اینستاگرام خود برای بادیگارد حاتمی کیا مینویسد:
بعد از این همه سال دوستی و کار مشترک ،زیباترین،خوش ساخت ترین ، هیجان انگیزترین و بی شک از نظر من بهترین، ساخت یافته ترین، نفس گیر ترین اثر حاتمی کیا را دوباره در کنارش هستم.
شک نکنید زیباترین موسیقی ای که در سینما ساخته ام و لحظه به لحظه ، نت به نت آن را با عشق و هیجان مینویسم. حاتمی کیا با یک پرویز پرستویی تکرارنشدنی با بازگشت به اوجی غریب از مریلا زارعی درخشان و امیر آقایی حیرت انگیز و بابک حمیدیان متفاوت و فیلمبرداری باشکوه محمود کلاری دوست قدیمی و گروهی بی نظیر امسال قلب هایتان را تسخیر خواهد کرد.
bodygard1
شک نکنید حتی ثانیه ای شک نکنید. از شما چه پنهان با عشق مینویسم و ترس. میترسم یک نت یک ساز یک رنگ آمیزی یک احساس یک ملودی یک ترکیب بندی یک لحظه یک فریم از بقیه که در اوج هستند کم بیاورم. بادیگارد حاتمی کیا را اصلا اصلا اصلا به هیچ قیمتی از دست ندهید و دعا کنید من هم وصل بشم به کائنات. خداوند ازین فرشته های موسیقی جادویی را یک تیر و کمان جادویی بدهد و تیری شلیک کنند به ما شاید موسیقی م مثل این دلنوشته تصویری نسل من جادویی شود.

::::

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

*

- 1 = 1