۱۱:۵۳ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۹ کاندیدای ریاست جمهوری شما چه کسی است؟ (1)

کاندیدای همیشه بالفعل: محسن رضایی

کاندیدای مورد علاقه من، همان کاندیدای همیشه بالفعل انتخابات در ایران است که همیشه دم دست هست، اما هیچ گاه دیده نمی شود. کاندیدایی که از شدت حضور، مخفی است. مثل آب که ماهی در آن زیست می کند و متوجه اهمیت وجود آن نیست. و او کسی نیست جز دکتر محسن رضایی.

rezaee«مبارزه» (رسانه تحلیلی خبری دانشجویان خط امام) – سرویس طنز

محمد ملاعبدالوهاب

با توجه به رایزنی های «کمیته ۲+۱» به منظور انتخاب گزینه اصلح در انتخابات ریاست جمهوری، و با توجه به اینکه این کمیته ببه هیچ وجه کاندیدای از قبل تعیین شده ای نداشته و قرار هم نیست کسی را به ملت ما تحمیل کند، قرارست بنده در این ستون، هر بار یک نخبه مغفول را جهت افزودن به لیست کاندیاهای اصلح معرفی کنم.

کاندیدای مورد علاقه من، همان کاندیدای همیشه بالفعل انتخابات در ایران است که همیشه دم دست هست، اما هیچ گاه دیده نمی شود. کاندیدایی که از شدت حضور، مخفی است. مثل آب که ماهی در آن زیست می کند و متوجه اهمیت وجود آن نیست. و او کسی نیست جز دکتر محسن رضایی.

اما من مثل برخی منتقدان دولت نیستم که فقط حرف می زنند و نقد می کنند. من علاوه بر پیشنهاد کاندیداتوری ایشان به کمیته «۲+۱» که به این ترتیب «۱+۱+۲» خواهد شد، برنامه و پیشنهاد سازنده هم می دهم تا ایشان برخلاف انتخابات قبلی موفق شوند.

همانطور که می دانید «شاخص فلاکت» که در مناظره های انتخاباتی گذشته از سوی آقای دکتر رضایی برای اولین بار (در منظر عموم) مطرح گردید، موضوع پیچیده ای است که هیچ یک از چهار کاندیدا در نهایت نتوانستند دیگری را در مورد رقم واقعی آن قانع نمایند. بنده با توجه به اشتراک نظری که با آقای رضایی مبنی بر اینکه همه بدبختی های ما زیر سر اقدامات غیرکارشناسی دولت و گفته های نسنجیده رئیس دولت است، دارم، به همین دلیل روش جدیدی برای محاسبه «شاخص فلاکت» بر حسب «شتاب سوتی دهی رئیس جمهور» (a) به ایشان پیشنهاد می کنم:

کمیت اول: نرخ سوتندگی(سوتِش): نسبت سوتی بر گفتار  ( Sotesh )

واحد اندازه گیری: SOT / goft  (سوت بر گفت = تعداد کلمات سوتی تقسیم بر کلمات گفته شده)

کمیت دوم: نرخ سوتینگی : سرعت سوتی دهی  ( Vs )

واحد اندازه گیری:  SOT / sec (سوت بر ثانیه = تعداد کلمات سوتی تقسیم بر مدت زمان مصرف شده)

بدیهی است که شتاب سوتیدهی نیز قابل تعریف خواهد بود.   a= Vs /t  (بر حسب سوت بر مجذور ثانیه)

میزان نیروی مصرف شده در سوتی، برای سوتی دهنده (دولت محترم یا هر کس دیگر): F = m a = m Vs /t

طبق قانون سوم نیوتون اگر دولت سوتی بدهد به همان اندازه که او بدبختی سر مردم خواهد آورد، مردم نیز او را مورد عنایت قرار خواهند داد (نیرویی به همان اندازه و در جهت مخالف بر او وارد خواهد شد) البته چون شتاب ناشی از این نیرو با جرم فرد (در اینجا منظور از جرم میزان کلفتی فرد یا پوست کلفتی او است که با خوشه وی در طرح یارانه ها نسبت عکس دارد، بگذریم از اینکه خوشه بندی ها بی حساب و کتاب بود و کنسل شد) رابطه عکس دارد، بنابراین اگه به دولت سوزنی وارد شود (چونکه هزار ماشاالله کلفت تر از دولت تو این مملکت نداریم که) به ملت بدبخت؛ جوال دوز و بلکه موشک شهاب ۳ وارد خواهد شد.

در اینجا می توانیم میزان بدبختی یا «شاخص فلاکت» را هم اندازه گیری کنیم:  Falakat = a * 100 / 75000000

که ۷۵۰۰۰۰۰۰ جمعیت ایران است و در صد ضرب گردیده تا درصد فلاکت بدست بیاید.

با این روش بنده مطمئن هستم آقای رضایی نه تنها منتخب کمیته «۱+۱+۲» خواهد بود، که می تواند منختب ملت ایران هم باشد.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

*

6 + 2 =