۰۹:۲۶ - ۱۳۹۲/۰۲/۷ کاندیدای ریاست جمهوری شما چه کسی است؟ (5)

کاندیدای اموات و مریضان کشور: حاج آقا مهندس محسن کدیور

ایشان که قبلا مهندس بوده و حالا استاد فقه و سیاست و حدیث و حجاب و... می باشند، درس خوانده حوزه علمیه بوده و هم اکنون بیرون از حوزه استحفاظیه جمهوری اسلامی ایران به سر می بردند و گرنه خیلی مورد حفاظت قرار می گرفتند. متأسفانه ما الان 5 سال است از دیدن گل روی ایشان محرومیم، اما بُعد مسافت دلیل بر کاندیدا شدن ایشان نمی شود.

kadivar«مبارزه» (رسانه تحلیلی خبری دانشجویان خط امام) – سرویس طنز

محمد ملاعبدالوهاب

کاندیدای پیشنهادی ریاست جمهوری امروز، استاد «محسن کدیور» هستند. ایشان که قبلا مهندس بوده و حالا استاد فقه و سیاست و حدیث و حجاب و… می باشند، درس خوانده حوزه علمیه بوده و هم اکنون بیرون از حوزه استحفاظیه جمهوری اسلامی ایران به سر می بردند و گرنه خیلی مورد حفاظت قرار می گرفتند. متأسفانه ما الان ۵ سال است از دیدن گل روی ایشان محرومیم، اما بُعد مسافت دلیل بر کاندیدا شدن ایشان نمی شود.

حتما یادتان هست که سال قبل یک آمبولانس، بیماری را از بیمارستان برد و کف بیابان پیاده کرد و حتما به مشکلات اورژانس و آمبولانس ها هم واقف هستید. به نظر بنده، استاد کدیور، تنها کسی است که می تواند وضع بهداشت و سلامت ایران را دگرگون کند. چراکه ایشان حتی در مورد وضع بهداشت و سلامت در دهه شصت ایران هم تحقیق کرده و تنها در یک مورد؛ ۱۰ سند کشف و در سایت شان منتشر کرده اند که در نیمه دهه شصت اورژانس قم برای یک بیمار کاری انجام نداده و او را به تهران نبرده است.

ما کاری به صحت و سقم اسناد ایشان نداریم و اینکه چرا ایشان صرفا همین یک مورد خاص را مورد بررسی قرار داده اند که چرا کسی که قبل از انقلاب طرفدار شاه بوده و بعد از انقلاب هم در کودتا دست داشته، به بیمارستانهای آن زمان تهران که مملو از مجروحین جنگی بود، منتقل نشده تا خوب شود. منتها امیدواریم ایشان کاندید شده، رئیس جمهور شوند و برای وضعیت بهداشت و سلامت ما کاری بکنند.

ضمنا من خاطرم هست ایشان درباره وضعیت دفن یک چهره دیگر هم قبلا تألیفاتی داشتند که چرا ایشان آنجا دفن شده و چه کسانی نمی خواسته اند دفن بشود. من از علاقه ایشان به مریض و میت استقبال کرده، امیدوارم وضعیت نعش کش ها را هم متحول کنند. به همین جهت با تقدیم چند بیت، از ایشان جهت کاندیداتوری دعوت می کنم:

ای برادر تو همه اندیشه ای/ لیک بر اندیشه ها …..شیده ای

صد تخصص داری و بیکاره ای/ وای بر قوم چنین بیچاره ای

جمله اسناد تو در عین وثوق/ از زمان هاشمی تا عهد بوق

دست در احوال میت برده ای/ غصه بیمار ها را خورده ای

این همه بیمارِ ایامِ کنون/ در شمار از جنگ پیشین هم فزون

ارزش اموات ما کم بوده است؟/ خاطرت از ما چرا آسوده است؟

ای کدیور ما تو را خواهنده ایم/ چشم بر راه تو در آینده ایم

برچسب‌ها:

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

*

+ 7 = 8