۱۶:۲۶ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۴

سرانجام ۳ پرونده مهم قضایی

رئیس حوزه ریاست دیوان عدالت اداری آخرین وضعیت سه پرونده اعتراض کارگران به مصوبه افزایش دستمزد، شکایت فرمانداری از شورای شهر درباره افزایش کرایه ها و انتزاع دانشگاه علوم پزشکی ایران را تشریح کرد.

مبارزه (رسانه تحلیلی خبری دانشجویان خط امام):

علی اکبر بختیاری درباره آخرین وضعیت شکایت کارگران در خصوص افزایش دستمزد گفت: این شکایت در کمیسیون تخصصی در حال بررسی است و پس از بررسی در کمیسیون در هیات عمومی دیوان عدالت مطرح می شود.

وی افزود: هنوز زمان رسیدگی به این شکایت در هیات عمومی مشخص نشده است. گرچه رییس دیوان بر تسریع در رسیدگی به این پرونده تاکید داشته اما رسیدگی به آن قدری زمان می برد و کمیسیون باید به جمع بندی نهایی برسد تا بتواند پرونده را برای تصمیم گیری نهایی به هیات عمومی ارسال کند.

رئیس حوزه ریاست دیوان عدالت اداری درباره شکایت فرمانداری تهران از شورای شهر نیز گفت: این شکایت در خصوص افزایش کرایه ها در سال ۹۲ مطرح شده که باید در هیات عمومی مطرح و به آن رسیدگی شود که تا این لحظه پرونده به هیات عمومی ارسال نشده است.

بختیاری درباره آخرین وضعیت پرونده انتزاع دانشگاه علوم پزشکی ایران از تهران، گفت: رسیدگی به این پرونده نیازمند نظر شورای عالی انقلاب فرهنگی که تاکنون به دیوان عدالت اداری واصل نشده است.

وی افزود: پرونده انتزاع دانشگاه علوم پزشکی ایران هم اکنون در کمیسیون تخصصی دیوان قرار دارد و در صورت واصل شدن نظر شورای عالی انقلاب فرهنگی، مستندات مختلف جمع بندی شده و کمیسیون نظر نهایی خود را به هیات عمومی اعلام می کند.

منبع: خبرگزاری مهر
:::

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

*

9 + 1 =