۱۳:۳۹ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۷ پرسش‌های مکرر و خنده‌های مکرر در شب تقدیر از احمدی‌نژاد

احمدی‌نژاد: امام زمان ۴ سال دیگر ظهور می‌کند

شب گذشته طی مراسمی با حضور تعدادی از نمازگزاران و خانواده‌های محله نارمک تهران از محمود احمدی‌نژاد تقدیر شد؛ در شبی که وی در سخنرانی‌اش حرف سیاسی نزد و در برابر پرسش‌های مکرر خبرنگاران، سکوت کرد، طفره رفت و لبخند زد و البته پیش‌بینی کرد که امام زمان تا چهار سال دیگر ظهور می‌کند.

Amir Kholoosi-29-11.JPGمبارزه (رسانه تحلیی خبری دانشجویان خط امام):

محمود احمدی‌نژاد گفت: خدا را سپاسگزارم که توفیق حضور دوباره در جمع مومنین و نمازگزاران و هم‌محله‌ای‌های خوب و عزیزمان را داد. از هیات امنای مسجد نارمک و امام جماعت این مسجد کمال تشکر را دارم چراکه من توقع تقدیر و تشکر نداشتم.

وی با بیان اینکه «باورم این است که ما بدهکار خانواده شهدای هستیم»، افزود: ما همواره بدهکار مسئولیت‌های عظیم الهی خود هستیم و چنانچه خدا توفیقی می‌دهد که حتی به ظاهر بخشی از این بدهکاری را بپردازیم باید سپاسگزار خداوند متعال باشیم که این توفیق را به ما داده است.

احمدی‌نژاد افزود: خدا را شکر می‌کنم که به محله خود برگشتم. این را نه به دلیل تعصب محلی بلکه به این دلیل می‌گویم که افتخار این است که از کودکی در این مسجد بزرگ شدم و نماز و قرآن خواندن را در این مسجد یاد گرفتم. من در این مسجد با امام و ارزش‌های اسلامی آشنا شدم.

رییس‌جمهور سابق با بیان اینکه «بزرگ‌ترین افتخار من خادمی مسجد است»، اظهار کرد: من به عنوان کوچک‌ترین عضو این محل افتخار می‌کنم که در بین شما اهالی مسجد باشم. افتخار می‌کنم که می‌توانم به مسجد بیایم و این مسجد را جارو بزنم، چراکه خادمی مسجد بزرگ‌ترین افتخار من است.

این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در بخش دیگری از صحبت‌هایش با بیان اینکه «ما بنده‌ایم و ارباب، فرد دیگری است»، با اشاره به میلاد امام رضا (ع) گفت: امروز روز میلاد امام رضا (ع) است و باور همه ما این است که امروز همه ملکوت و هستی ذره ذره وجود همگی خوشحالند و این خوشحالی به دلیل وجود امام است ما از زمانی که چشم باز می‌کنیم پدران و مادران ما را با اهل بیت آشنا می‌کنند و عشق اهل بیت در ما رشد پیدا می‌کند.

احمدی‌نژاد با بیان اینکه راه انسان شدن و رسیدن به خدا یک راه بیشتر نیست، افزود: راه رسیدن به خدا امام است چراکه امام حلقه اتصال بین عالم و خدا است. خداوند به بشریت لطف کرد و یک حلقه اتصال به نام امام خلق کرد. همه موجودات عالم نشانه هستند اما امام تجلی عظم است. خدای متعال نعمتی بالا‌تر از امام برای بشریت خلق نکرده است، چراکه امام صراط مستقیم و راه ارتباط با آسمان‌ها است دینداری با امام معنا می‌دهد.

وی بزرگ‌ترین توطئه شیطان را غافل کردن انسان از امام دانست و اظهار کرد: گسترش عدالت و تحقق آروز‌ها زمانی امکان می‌پذیرد که همگی به امام وصل شوند چرا که کسی که به امام متصل می‌شود مانند لامپی است که به نیروگاه وصل می‌شود.

احمدی‌نژاد با بیان اینکه «بشریت به دلیل جهل خود و فتنه شیطان ۱۱ امام را کشت»، گفت: برخی حاضرند برای دو روز مقام تمام بشریت را به آتش بکشانند من کشورهایی را دیدیم که مردمش ثروت فراوانی داشتند اما به دلیل جهل خود در فقر به سر می‌بردند.

وی در بخش دیگری از صحبت‌هایش با تاکید بر اینکه بناست در عالم اتفاق بزرگی بیفتد، تصریح کرد: روزی همه انسان‌ها باید احساس آزادی، عزت و شرف بکنند که این احساس نیازمند وجود امام است.

احمدی‌نژاد در پایان با بیان اینکه «ملت ایران در عشق به اهل بیت و امام زمان و همچنین تلاش برای حاکمیت امام زمان همواره پیشتاز و پیشگام است»، خطاب به حاضران گفت: از خداوند متعال می‌خواهم که همه شما را از یاران ویژه امام زمان قرار دهد. امیدوارم که همگی عمر طولانی داشته باشید و بتوانید در رکاب امام زمان عدالت جهانی را بگسترانید.

احمدی‌نژاد در ابتدای ورود به مسجد توسط نمازگزاران حاضر در مسجد جامع نارمک مورد استقبال قرار گرفت.

وی پس از نشستن در شبستان مسجد، در پاسخ به پرسش خبرنگارانی که به او مراجعه می‌کردند با لبخند عید را به آن‌ها تبریک می‌گفت: «امشب عید است و فقط راجع به عید صحبت می‌کنیم».

زمانی که احمدی‌نژاد برای سخنرانی به سمت جایگاه می‌رفت، یکی از نمازگزاران فریاد زد: احمدی‌نژاد وقتی رفت چاق بود. ما احمدی‌نژاد را اینطور تحویل شما دادیم که الان لاغرش کردید؟!

در پایان این مراسم، احمدی‌نژاد در حلقه خبرنگاران و برخی از نمازگزاران به سمت درب ورودی حرکت کرد و در این بین با پرسش‌های پرشمار خبرنگاران و برخی از نمازگزاران مواجه شد.

یکی از خبرنگاران خطاب به احمدی‌نژاد گفت: خبرنگاران دوست دارند یک نشست خبری با شما داشته باشند و در مورد هشت سال خدمات شما سوالاتی بپرسند. آیا شما چنین وقتی را برای آن‌ها در نظر می‌گیرد؟

احمدی‌نژاد پاسخ داد: من هم این کار را دوست دارم. زمانی که وقتش برسد حتماً این کار را انجام می‌دهم.

وی در پاسخ به پرسش یکی دیگر از خبرنگاران مبنی بر اینکه «زمانی که می‌بینید جمعیت استقبال‌کننده از شما، کم شده است چه احساسی دارید؟» گفت: برای من هر یک نفر به اندازه همه جهان ارزشمند است.

احمدی‌نژاد در برابر پرسش یکی دیگر از خبرنگاران که پرسید «به نظر شما چرا در سال‌های اخیر اصولگرایان شما را تنها گذاشتند؟»، ابتدا سن و سال خبرنگار و سپس رشته تحصیلی وی را پرسید و بعد هم به او توصیه کرد که به جای پرداختن به این مسایل، درسش را بخواند!

یکی از نمازگزاران نیز خطاب به احمدی‌نژاد گفت: آقای احمدی‌نژاد آیا ما می‌توانیم از الان تبلیغات خود را برای چهار سال دیگر شروع کنیم؟

احمدی‌نژاد در پاسخ گفت: آیا شما می‌گویید تا چهار سال دیگر امام زمان نیاید؟ امام زمان تا چهار سال دیگر می‌آید و همه دنیا را اصلاح می‌کند.

وی در پاسخ به پرسش دیگری درباره جلسات مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز گفت: منظورتان چیست؟ منظورتان این است که نورش چقدر است؟ میوه هست یا نه؟ شیرینی و چای؟ یک عده حرف می‌زنند، یک عده گوش می‌دهند، دوباره حرف می‌زنند، عده دیگری گوش می‌دهند، دستور جلسه می‌گذارند، بحث می‌کنند، بعد تصمیم می‌گیرند.

خبرنگاری هم به احمدی‌نژاد گفت که «بعد از رفتن شما، گفته می‌شود که با کامیون، هدایایی را از ریاست جمهوری خارج کرده‌اید»، و وی پاسخ داد: حرف زیاد می‌زنند.

منبع: خبرگزاری دانشجویان ایران
:::

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

*

59 + = 65