۰۹:۱۰ - ۱۳۹۲/۰۷/۱۷ حمایت اساتید دانشگاه فسا در نامه ای به نمایندگان مجلس

از شما نمایندگان می خواهیم به ایشان رای اعتماد دهید

اخلاق ارزندة اسلامی، حساسیت نسبت به تضییع حقوق افراد و پیگیری مجدانه در احقاق آن از مشخصه‌های بارز مدیریت ایشان است. علاوه بر آن، ایشان فردی قانون‌مدار هستند و به اجرای قانون در مدیریت خود پایبندی و تعهدی استوار دارند.اخلاق ارزندة اسلامی، حساسیت نسبت به تضییع حقوق افراد و پیگیری مجدانه در احقاق آن از مشخصه‌های بارز مدیریت ایشان است. علاوه بر آن، ایشان فردی قانون‌مدار هستند و به اجرای قانون در مدیریت خود پایبندی و تعهدی استوار دارند.


fasauniverمبارزه (رسانه تحلیلی خبری دانشجویان خط امام):
اعضای هیئت علمی دانشگاه فسا در نامه ای به نمایندگان مجلس شورای اسلامی، خواستار دادن رای اعتماد به گزینه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری شدند.

این نامه که با هدف حمایت از دکتر توفیقی نوشته شده، در قسمتی از آن با ترسیم ویژگی مدیریت جعفر توفیقی آمده است: “اخلاق ارزندة اسلامی، حساسیت نسبت به تضییع حقوق افراد و پیگیری مجدانه در احقاق آن از مشخصه‌های بارز مدیریت ایشان است. علاوه بر آن، ایشان فردی قانون‌مدار هستند و به اجرای قانون در مدیریت خود پایبندی و تعهدی استوار دارند. ”

متن کامل این نامه به همراه اسامی به شرح زیر است:

نمایندگان گرامی مردم ایران در مجلس شورای اسلامی

با سلام و تحیات

کارنامة درخشان استاد گرانقدر، جناب آقای دکتر توفیقی، واقعیتی نیست که بر کسی پوشیده باشد. گذشته از سوابق طولانیِ مبارزة ایشان در راه پیروزی انقلاب اسلامی در دوران دانشجویی و تلاش‌های مستمر وی برای استقرار ساختاری اسلامی و بومی در نظام آموزش عالی کشور در دوران استادی، عملکرد موفق ایشان در مدت تصدی در وزارت علوم نیز، زبان‌زد جامعة دانشگاهی کشور است. ایشان از اساتید برجسته در رشتة خود هستند که دارایدیدگاهی ژرف و رویکردی صحیح در پرداختن به مقولات علمی می باشند؛ چیزی که به‌واقع می‌توان آن را خودسازی علمی نامید. اما درعین حال،شخصیت علمی برجستة ایشان، با وجود ژرفا و دقت علمی بسیار، باعث تضعیف باورهای اسلامی در ایشان و بیگانه گشتن وی با فرهنگ ملی نگشته است.

ایشان در بُعد راه‌بردی نیز از متفکران برجسته و تأثیرگذار در کشور بوده‌اند. از منظر ایشان رشد کیفی و معنایی آموزش عالی کشور بر رشد کمی آن اولویتی اساسی دارد؛ چیزی که آموزش عالی در شرایط کنونی به آن نیازی غیرقابل انکار دارد. به‌طور خاص، ایشان بر کیفیت آموزش تأکید دارند و اعتلای درازمدت و پایدار نظام دانشگاهی و متعاقب آن توسعة پایدار کشور را، در ارتقاء کیفی امر آموزش می‌دانند.از این نظر، دوران وزارت ایشان از دوران‌های درخشان وزارت علوم است که نظام آموزش عالی کشور از رشد کیفی بسزایی برخوردار گردید.

در بُعد مدیریتی نیز باید گفت ایشان خصوصیات یک مدیر ممتاز در نظام حکومتی شیعه را دارا هستند. اخلاق ارزندة اسلامی، حساسیت نسبت به تضییع حقوق افراد و پیگیری مجدانه در احقاق آن از مشخصه‌های بارز مدیریت ایشان است. علاوه بر آن، ایشان فردی قانون‌مدار هستند و به اجرای قانون در مدیریت خود پایبندی و تعهدی استوار دارند.

به اعتقاد اکثریت جامعة دانشگاهی کشور، به دور از تمام سلایق سیاسی و تنها بر اساس معیار شایسته‌گی، ایشان بهترین گزینه برای تصدی وزرات علوم می‌باشند. با توجه به نیاز مبرم کشور به مدیران کارکشته و باصلاحیت در شرایط حساس کنونی و نیز با توجه به فرایند دشوار اصلاح اوضاع آشفته آموزش عالی کشور، از شما نمایندگان ملت مصرانه می‌خواهیم به ایشان که به حق بهترین گزینة موجود برای تصدی وزارت علوم می‌باشند، رأی اعتماد دهید.

با آرزوی سربلندی برای شما

دکتر محسن اژدری

دکتر محمدرضا آروین

دکتر سیدمحمد قاضی

مهندس امیر خادم حسینی

مهندس وحید قاسم زاده

دکتر سیدحمید احمدی

دکتر مهدی بهرامی

دکتر فاطمه جمشیدی

دکتر محمدرضا کاظمی

مهندس احسان حسینی

دکتر محمدمهدی مقیمی

دکتر علی شعبانی

دکتر سولماز سعادت

دکتر رادمرز حسینی

۲ دیدگاه

  1. قاضی :

    با سلام و تشکر از سایت وزین مبارزه جهت چاپ این نامه. انشاالله که ایشان به عنوان بهترین گزینه سکاندار این وزارتخانه شوند

  2. [...] پیشین شده بودند. لازم به ذکر است دکتر مقیمی پیش از این نامه اعضای هیات علمی دانشگاه فسا در حمایت از دکتر توفیق… و بیانیه درخواست عزل سرپرست پیشین را امضا کرده بودند. [...]

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

*

+ 51 = 61