۱۸:۱۰ - ۱۳۹۲/۱۰/۱۰

آغاز به کار انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعتی قم

فرایند کسب مجوز تأسیس انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعتی قم که از سال گذشته آغاز شده بود، به علت عدم همراهی مسئولان این دانشگاه و وزارت علوم دولت گذشته، حدودا هشت ماه به طول انجامید و با پیگیری هیئت مؤسس انجمن اسلامی و همراهی فعالین دانشجویی نهایتا به نتیجه رسید.

anjoman    gomمبارزه (رسانه تحلیلی خبری دانشجویان خط امام): انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعتی قم فعالیت رسمی خود را آغاز کرد.

 پس از تلاش های مکرر هیئت مؤسس انجمن اسلامی دانشگاه صنعتی قم؛ مجوز رسمی فعالیت این تشکل دانشجویی، صادر شد.

فرایند کسب مجوز تأسیس انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعتی قم که از سال گذشته آغاز شده بود، به علت عدم همراهی مسئولان این دانشگاه و وزارت علوم دولت گذشته، حدودا هشت ماه به طول انجامید و با پیگیری هیئت مؤسس انجمن اسلامی و همراهی فعالین دانشجویی نهایتا به نتیجه رسید.

::::

۴ دیدگاه

  1. دانشجوی صنعتی قم :

    البته این اواخر، مسئولین دانشگاه به بچه های انجمن ، کمک کردن تا سریعتر کار پیش بره

  2. سید علیرضا محسنی :

    با سلام و عرض تسلیت بابت ایام شهادت(رحلت) نبی اکرم (ص) و سبط نبی اکرمشان حضرت امام حسن مجتبی (ع) و حضرت ثامن الحجج ؛ اینجانب از سابت مبارزه به عنوان دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعتی قم و نمایندگی از تمامی اعضای آن بر خود لازم میدانم ضمن تقدبر و تشکر جهت اطلاع رسانی و پوشش این خبر این نکته را اذعان کنم که پروسه طولانی گرفتن مجوز نهایی انجمن ؛ هر چند همراه با بی قانونی هایی و اقدامات خلاف روح تعاملی بوده اما مسئولین دانشگاه در این مدت مساعدتهایی کرده بودند و این مشکلات فراتر از مدیریت دانشگاه بوده.
    در نهایت ضمن قدردانی مجدد ؛آرزوی توفیقات روزافزون را برای کارکنان محترم سایت دارم.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

*

71 + = 78