۱۷:۲۵ - ۱۳۹۲/۱۱/۲۶

هادی غفاری: رگه‌های امید را در تمام اقشار مردم می‌بینیم

وی استقلال را از مهم‌ترین آرمان‌های ملت دانست و تصریح کرد: اینکه از شکل‌گیری یک نظام 35 سال بگذرد یا 40 سال یا حتی 100 سال باز هم استقلال اولین اصلی است که باید به آن توجه شود، چراکه استقلال حرف اول یک ملت است و بدون حفظ استقلال هیچ چیز دیگری برای ملت معنا و مفهوم پیدا نمی‌کند.

مبارزه (رسانه تحلیلی خبری دانشجویان خط امام): یک عضو شورای مرکزی مجمع نیروهای خط امام گفت: خوشبختانه با روی کار آمدن دولت یازدهم رگه‌های امید در همه اقشار مردم دیده می‌شود و همچنان که شاهد بودیم، راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال از هر سال دیگری چشمگیرتر بود.3-1564

هادی غفاری گفت: بدون شک بقای یک ملت با وحدت و همدلی حاصل خواهد شد. در حالی که اگر هر یک از آحاد ملت به راهی بروند، مسلما طعمه دشمنان خواهند شد، بنابراین اولین اصل بقا و تداوم نظام، حفظ وحدت ملی است که ما باید زیر سایه نظام اسلامی این وحدت را حفظ کنیم.

وی استقلال را از مهم‌ترین آرمان‌های ملت دانست و تصریح کرد: اینکه از شکل‌گیری یک نظام ۳۵ سال بگذرد یا ۴۰ سال یا حتی ۱۰۰ سال باز هم استقلال اولین اصلی است که باید به آن توجه شود، چراکه استقلال حرف اول یک ملت است و بدون حفظ استقلال هیچ چیز دیگری برای ملت معنا و مفهوم پیدا نمی‌کند.

رییس موسسه الهادی با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری یازدهم یادآور شد: خوشبختانه ما بعد از این انتخابات، رگه‌های امید را در تمام اقشار مردم می‌بینیم، همچنان که حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال با دعوت دولت، گروه‌ها و نهادهای انقلابی از هر سال دیگری چشمگیرتر بوده است.

غفاری در پایان گفت که وحدت بین آحاد ملت در سال جاری و بعد از انتخابات یازدهم بیش از پیش به چشم می‌خورد.

منبع: ایسنا

::::

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

*

- 4 = 4