۱۶:۰۴ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۷

ماجرای آمدن، نیامدن هاشمی رفسنجانی تمام شد؟!

حجت‌الاسلام علی یونسی، وزیر اسبق اطلاعات که امروز سه شنبه، حسن روحانی کاندیدای مورد حمایت هاشمی رفسنجانی در انتخابات یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را برای ‌نام‌نویسی در وزارت کشور همراهی می‌کرد، اظهار داشت: بنا بر‌ تماسی که شب گذشته وی با هاشمی رفسنجانی داشته، مشخص شده که وی در انتخابات ریاست جمهوری شرکت نخواهد کرد.

«مبارزه» (رسانه تحلیلی خبری دانشجویان خط امام): اگر به سخنان علی یونسی وزیر اطلاعات دولت سید محمد خاتمی استناد کنیم، باید بگوییم که ماجرای آمدن، نیامدن هاشمی رفسنجانی برای حضور در انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری به پایان رسیده است.

حجت‌الاسلام علی یونسی، وزیر اسبق اطلاعات که امروز سه شنبه، حسن روحانی کاندیدای مورد حمایت هاشمی رفسنجانی در انتخابات یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را برای ‌نام‌نویسی در وزارت کشور همراهی می‌کرد، اظهار داشت: بنا بر‌ تماسی که شب گذشته وی با هاشمی رفسنجانی داشته، مشخص شده که وی در انتخابات ریاست جمهوری شرکت نخواهد کرد.یونسی در این باره به خبرنگاران گفت که وی شب گذشته با هاشمی صحبت کرده است و او قطعا در انتخابات ریاست جمهوری شرکت نمی‌کند.

به گفته وزیر اسبق اطلاعات، هاشمی رفسنجانی در انتخابات یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، از حسن روحانی حمایت خواهد کرد.

منبع: تابناک

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

*

86 - 78 =