۱۳:۲۱ - ۱۳۹۳/۰۴/۹

اعتراض و استعفای عضو شورای نظارت بر جنبش عدالتخواه

اینجانب استعفای خودم را از شورای نظارت جنبش عدالتخواه دانشجویی را به هیئت عالی نظارت اعلام میدارم. مطمئنا در آینده راحتتر میشود قضاوت کرد که چه کسانی و چه نهادهای مرتبط با حاکمیت و دولت به دنبال پیگیری خط و تریبون کردن جنبش برای خواسته های خودشان بوده اند. طبیعی مینماید تصمیمات شورای نظارت همانطور که پیش از این در اکثر موارد مطابق خواست و نظر و حتی در موارد بسیاری بدون اطلاع و پرسش از بنده بود پس از این به طور کامل با خواست و نظر دو عضو دیگر شورای نظارت خواهد بود.

KHOJEGIمبارزه (رسانه تحلیلی خبری دانشجویان خط امام) – سرویس جامعه مجازی: مهدی خوجگی؛ عضو سابق شورای مرکزی «جنبش عدالتخواه دانشجویی» با انتشار متنی در صفحه شخصی خود در گوگل پلاس () از حضور در «شورای نظارت بر جنبش عدالتخواه» استعفا کرد.

متن کامل این یادداشت به شرح زیر است:

کمتر از سالی عضو شورای نظارت جنبش عدالتخواه دانشجویی بودم. در همین کمتر از یک سال اتفاقاتی رخ داد که شناخت ما را نسبت به گروهی بسیار بیشتر کرد و حال مدتهاست که نه رمقی و نه امیدی برای ادامه فعالیت با این مجموعه باقی نمانده است.
انشاء الله برسد روزی که تجربه سر و کله زدن با تفکراتی که از لحاظ گفتمانی کلیدواژه هایی از انقلاب اسلامی را میگرفتند ولی با آنچیزی که ما از امام خمینی و متفکران انقلاب اسلامی خواندیم و شنیدیم بسیار متفاوت بود را در بوته نقد گذاشته و انحرافش از انقلاب اسلامی را نشان دهیم.
و انشاء الله روزی برسد که جماعتی از حکومتیها پایشان را تشکلهای دانشجویی بیرون بکشند و گمان نکنند که مسئول حکومت بودنشان به معنای همه کاره بودنشان در نهضت اسلامی نیز میباشد.
این هم نامه استعفایم که به شورای عالی نظارت جنبش و به بقیه فرستادم و امیدوار بودم که روی سایتشان کار کنند ولی نکردند.
دبیر جلسات هیئت عالی نظارت جنبش عدالتخواه دانشجویی
احترما به استحضار میرساند با توجه به مسائل اخیر رخ داده بالاخص صحبتهای مطرح شده در جلسه هیئت عالی نظارت در مباحث مختلف و از جمله پیرامون این جانب، اتهامات زده شده  از جمله به برخی تشکلها و اشخاص سابق جنبش، و بی توجهیها بدان در همان جلسه و جلسات بعدی که نشانگر عدم تلاش یا حداقل بی توجهی آن شورا برای شناخت حقیقت و رعایت بیطرفی بوده است و نیز  تصمیمات اتخاذ شده برای حل مشکلات فعلی جنبش از جمله مساوی کردن افراد حاضر در شورای مرکزی و عدم توجه به مشکلات شورای نظارت و مسائل بسیار دیگر که قبل از این نیز رخ داده بود اینجانب استعفای خودم را از شورای نظارت جنبش عدالتخواه دانشجویی را به هیئت عالی نظارت اعلام میدارم. مطمئنا در آینده راحتتر میشود قضاوت کرد که چه کسانی و چه نهادهای مرتبط با حاکمیت و دولت به دنبال پیگیری خط و تریبون کردن جنبش برای خواسته های خودشان بوده اند.
طبیعی مینماید تصمیمات شورای نظارت همانطور که پیش از این در اکثر موارد مطابق خواست و نظر و حتی در موارد بسیاری بدون اطلاع و پرسش از بنده بود پس از این به طور کامل با خواست و نظر دو عضو دیگر شورای نظارت خواهد بود.
ضمنا خواستارم همانطور که خبر ترکیب جدید شورای مرکزی روی سایت منتشر گردید، خبر ترکیب جدید شورای نظارت که در واقع خبر استفعای بنده است منتشر گردد.
:::::

۱ دیدگاه

  1. [...] (رسانه تحلیلی خبری دانشجویان خط امام): پس از انتشار استعفانامه مهدی خوجگی از عضویت در شورای نظارت جنبش عدالتخواه [...]

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

*

- 2 = 5