۱۸:۲۸ - ۱۳۹۳/۰۸/۳

نشست «امام موسی صدر و جوان» چهارم آبان برگزار می شود

این نشست که پانزدهمین نشست از سلسله درس گفتارهای «اندیشه و عمل» است، از ساعت 16 تا 18 در مؤسسۀ فرهنگی تحقیقاتی امام موسی صدر واقع در تهران، میدان هفت تیر، بالاتر از مسجد الجواد، کوچه شریعتی، جنب مسجد الرضا، پلاک 10، واحد 2 برگزار می شود و حضور در آن برای عموم علاقه مندان آزاد است.

مبارزه(رسانه تحلیلی خبری دانشجویان خط امام):

پانزدهمین نشست «اندیشه و عمل» با موضوع «امام موسی صدر و جوان» روز یکشنبه۴ آبان ۱۳۹۳ با سخنرانی دکتر محمود گلزاری برگزار می شود. به نقل از روابط عمومی مؤسسۀ فرهنگی تحقیقاتی امام موسی صدر، این نشست که از ساعت ۱۶ تا ۱۸ برگزار می شود، محمودگلزاری روانشناس به بررسی موضوع رابطه امام موسی صدر با جوانان و نقش آفرینی جوانان در اجتماع صحبت خواهد کرد.

محمود گلزاری در سال ۱۳۲۸ در سیرجان به دنیا آمد. کارشناسی را در رشته روان‌شناسی بالینی دانشگاه علامه طباطبایی و کارشناسی ارشد را در همان رشته در انستیتو روان‌پزشکی تهران به پایان رساند. دکترای وی نیز در رشته روان‌شناسی دانشگاه علامه طباطبایی است.

عضویت در شورای عالی پژوهش و برنامه ریزی و نیز شورای تربیت اسلامی وزارت آموزش و پرورش، شورای عالی انجمن اولیاء و مربیان کشور، کمیته کشوری بهداشت روانی، شورای تحقیقات و آموزش دبیرخانه ستاد مبارزه با مواد مخدر، کمیسیون اجتماعی و فرهنگی شورای عالی انقلاب فرهنگی، کمسیون تخصصی بالینی سازمان نظام روان شناسی و مشاوره و ریاست شورای راهبری آسیب های اجتماعی از سوابق ایشان است.

دکتر گلزاری مدیرمسئول فصلنامه علمی پژوهشی روان شناسی دانشگاه علامه طباطبایی و مدیرمسئول ماهنامه فرهنگی اجتماعی سپیده دانایی و مدیر انتشارات رشد است.

وی هم‌اکنون معاون ساماندهی امور جوانان وزیر ورزش و جوانان است.

این نشست که پانزدهمین نشست از سلسله درس گفتارهای «اندیشه و عمل» است، از ساعت ۱۶ تا ۱۸ در مؤسسۀ فرهنگی تحقیقاتی امام موسی صدر واقع در تهران، میدان هفت تیر، بالاتر از مسجد الجواد، کوچه شریعتی، جنب مسجد الرضا، پلاک ۱۰، واحد ۲ برگزار می شود و حضور در آن برای عموم علاقه مندان آزاد است.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

*

47 - 43 =