۰۹:۱۲ - ۱۳۹۴/۱۰/۹

نمی شود به نام دفاع از ولایت بزرگان انقلاب را ضدانقلاب خواند

انصاری با بیان این که آقای روحانی دولتی را تحویل گرفت که 400 هزار میلیارد تومان بدهی داشت و 100 هزار میلیارد تومان بانکهایش به بانک مرکزی بدهکار بودند و یکصد هزار پروژه نیمه تمام و ارث مسکن مهر و هدفمندی یارانه ها به روی دستش بود، گفت: این دولت با خرد، دانش و تجربه مدیران و با مشورت نخبگان و ارتباط خالصانه نه ادعایی با رهبر انقلاب کشوری که اقتصادش به زانو در آمده بود را اداره کرد.

مبارزه(رسانه تحلیلی خبری دانشجویان خط امام):

معاون پارلمانی رییس جمهور گفت: نمی شود به نام دفاع از ولایت در جلسات و سایت ها تبلیغ کنیم، دولت و رییس جمهور ضد رهبری است. نمی شود اعلام کرد فلان جریان ضدرهبری است و بزرگان و بنیانگذاران انقلاب و کسانی که برای این انقلاب خون دل خورده اند و در سخت ترین شرایط در کنار امام(ره) بوده اند همه ضدرهبری و انقلاب هستند و یا توطئه گراند. اگر چنین باشد واقعا وای به حال نظام و کشور است.

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی جماران، حجت الاسلام و المسلمین مجید انصاری در جشن میلاد پیامبر اکرم(ص) و همچنین هفته وحدت با اشاره به گروه های سیاسی و برخی از کانون هایی که به نام دین و ولایت در فضای مجازی به دنبال تفرقه افکنی هستند، اظهار کرد: به این و آن بد و بیراه گفتن سخنرانی ها را دگرگونه جلوه دادن چه نفعی دارد؟ در همه جوامع اختلاف سلیقه وجود دارد و اختلاف سلیقه سیاسی به صورت طبیعی است.

وی افزود: وجود تفاوت در هر جامعه ای وجود دارد اما احساس می کنم جریانات نفوذ یافته ای از منافقین و سرویس های جاسوسی دشمن در برخی از این کانون ها چه اصلاح طلب و چه اصولگرا نمی خواهند بگذارند این دو جریان با هم زیر یک سقف صحبت کنند و همواره به دنبال دروغ سازی و دشمن تراشی هستند.

معاون رییس جمهور ادامه داد: متاسفانه برخی ها فریاد می زنند فلان جریان آمده مجلس را بگیرد. بنده به عنوان یک عضو کوچک این نظام اعلام می کنم که اکثر گروه های سیاسی در این کشور قانون اساسی را پذیرفته اند و همه به دنبال عزت و نفوذ کلام رهبری هستند؛ چرا که رهبری یک شخص نیست بلکه نماد یک انقلاب است.

انصاری تاکید کرد: رییس جمهور رییس این حزب و آن حزب نیست بلکه رییس دولت تدبیر و امید است و مجلس هم مجلس همه نظام است و قوه قضاییه نیز یک قوه از نظام است. نمی شود به نام دفاع از ولایت در جلسات و سایت ها تبلیغ کنیم دولت و رییس جمهور ضدرهبری است.

وی اضافه کرد: نمی شود اعلام کرد فلان جریان ضدرهبری است و بزرگان و بنیانگذاران انقلاب و کسانی که برای این انقلاب خون دل خورده اند و در سخت ترین شرایط در کنار امام(ره) بوده اند همه ضدرهبری و انقلاب هستند و یا توطئه گرند. اگر چنین باشد واقعا وای به حال نظام و کشور است. مثل اینکه این افراد نمی دانند چه می گویند.

معاون پارلمانی رییس جمهور با اشاره به اینکه سه قوه زیر نظر رهبری اداره می شود، تصریح کرد: رهبری در منظومه کلی نظام جمهوری اسلامی ایران، ایران و انقلاب را تشکیل می دهد و همه جریانات سیاسی از ایشان حمایت کرده و به همین دلیل است که امروز کشور جزیره ای امن است و دنیا قدرت ما را پذیرفته است.

انصاری اظهار کرد: اگر امروز سرداران دیپلماسی این کشور می ایستند و این ملت منسجم است به علت اتکای کشور به آرای مردم است. چرا این زیبایی ها در برخی رسانه ها به گونه ای تفسیر می شود که رسانه های بیگانه ذوق کنند و به کشور بتازند؟

وی اضافه کرد: اگر بذر تفرقه کاشته شود این بذر آرام آرام ثمر می دهد و برخوردها در این کشور کینه ای می شود. ما نمونه آن را در منطقه کم نداریم. امروز عراق، سوریه و یمن درگیر همین بذر تفرقه و محصول کینه شده اند.

معاون رییس جمهور با بیان این که من متاسفم که امروز توطئه صهونیست ها با دست متحجران اجرایی می شود، ادامه داد: امروز متاسفانه در منطقه پرچم سیاهی بلند شده که روی آن نام الله و محمد(ص) نقش بسته، اما هیچگاه در زیر این پرچم کسی به فکر علم و صلح و هم اندیشی نیست. این در حالی است که پیامبر اسلام خلق و خویی نیکو، دارای دانشی شگرف و علمی جاودان بود. این در حالی است که امروز پرچم داعش شباهتی را به پیامبر دین اسلام ندارد و اخلاقشان اصلا منادی اخلاق پیامبر نیست.

انصاری با تاکید بر این که متاسفانه امروز به الله اکبر جفا شده است و ابزار اسلام توسط داعش خنجر و سر بریده معرفی شده است، تصریح کرد: آنها می خواهند قیام پیامبر را جنگ و خون ریزی به گوش جهانیان برسانند. آیا این پیام، پیام پیامبر است؟

وی اضافه کرد: امروز جامعه دانشگاهی موظف است از چهره پیامبر دفاع و غبار ریخته شده بر اسلام را از بین ببرد. امروز شبکه تلویزیونی به نام شیعه درست کرده اند و به دیگر مذاهب توهین می کنند. برخی دیگر توجه ندارند که نباید در مجالس به فرق دیگر توهین کنند چرا که شما با چنین رفتاری تیغ داعش را تیزتر می کنید.

معاون پارلمانی رییس جمهور گفت: امروز شیعه در جهان اسلام در اقلیت است و ما نباید با رفتارهای بی مورد کاری کنیم که شیعیان جهان زیر تیغ بروند؛ چرا که چنین توهین هایی بنزین ریختن به روی آتش تفرقه است. بنده به اهل سنت هم می گویم که چرا شبکه ای ایجاد کرده و به شیعه توهین می کنید؟ این کارها دقیقا در راستای همان شیعه انگلیسی و سنی آمریکایی است که رهبر انقلاب فرمودند.

انصاری اظهار کرد: وقتی صحبت از وحدت می شود صرفا وحدت میان شیعه و سنی نیست بلکه جهانیان نیازمند وحدت هستند. ما پیرو مکتبی هستیم که می گوید به همه احترام کن و در نامه امام علی(ع) به مالک سرتاسر احترام به مردم توصیه شده است. قانون اساسی و فریادهای امام و رهبری نیز به همزیستی مذاهب و فرق تاکید دارد وقتی ارامنه و زرتشتیان در این کشور به خاطر امام حسین(ع) مشکی پوش می شوند و مجلس عزا برپا می کنند باید خشنود بود که در چنین کشوری زندگی می کنیم.

وی به ولادت حضرت محمد(ص) اشاره کرد و افزود: پیامبر اسلام(ص) برای آخرالزمان آمده است برای کسانی که اندیشه های ژرف و عمیق دارند و به همین دلیل معجزه او از جنس اندیشه و بیان و خواندن بود. معجزه پیامبر از جنس قلم و فهمیدن بود. معجزه دوم پیامبر که کمتر به آن توجه می شود خلق و خو نیک و اخلاق عظیم بود. او از اخلاقی برخوردار بود که در طول ۱۳ سال دعوت به یکتاپرستی علی رغم همه فشارها لحظه ای از کارش دست نکشید.

معاون رییس جمهور اضافه کرد: پیامبر(ص) از دست انسان هایی که انسان نبودند و اندیشه نداشتند می رنجید و امروز هم اگر به نام دین او کاری می شود هیچ ارتباطی به خلق و خوی اندیشه عظیم او ندارد.

انصاری با بیان این که آقای روحانی دولتی را تحویل گرفت که ۴۰۰ هزار میلیارد تومان بدهی داشت و ۱۰۰ هزار میلیارد تومان بانکهایش به بانک مرکزی بدهکار بودند و یکصد هزار پروژه نیمه تمام و ارث مسکن مهر و هدفمندی یارانه ها به روی دستش بود، گفت: این دولت با خرد، دانش و تجربه مدیران و با مشورت نخبگان و ارتباط خالصانه نه ادعایی با رهبر انقلاب کشوری که اقتصادش به زانو در آمده بود را اداره کرد.

وی تاکید کرد: زمانی که دولت به آقای روحانی تحویل داده شد در برخی از استان ها فقط برای سه روز کالای استراتژیک وجود داشت، اما امروز برای ۱۱ ماه در هر استان کالای استراتژیک موجود است. امروز دولت بسترهای مختلف سیاسی، اقتصادی، گمرکی، بانکی و تحریک تقاضا را در دستور کار دارد تا اقتصاد کشور را به حرکت درآورد.

معاون رییس جمهور اظهار کرد: اگر لایحه بودجه دیر به مجلس رفته به دلیل این است که ما می خواهیم بودجه و برنامه ششم را مطابق با اقتصاد مقاومتی کاملا تنظیم کنیم اما امروز کوتاهی دولت قبل برای ارائه لایحه را نیز به دوش می کشیم و مدام مورد انتقاد نمایندگان قرار می گیریم.

انصاری تاکید کرد: این دولت با توطئه عربستان و اسرائیل و با زخم زبان های عده ای در داخل ایستادگی کرده و مذاکرات را به پایان رسانده و پرونده PMD ایران را بسته است. البته شاید یک عده دلواپس آمریکایی کنگره آمریکا بخواهند کارشکنی کنند اما کار تمام شده و دست و پا زدن آنها فایده ای ندارد.

وی با اشاره به این که یک روز آقای ظریف پشت پرده دیپلماسی کشور را بازگو خواهد کرد، گفت: اگر این پشت پرده ها بازگو شود متوجه می شوید که سرداران دیپلماسی کشور گاهی از سرداران جنگ بیشتر سختی کشیده اند. از صدا و سیما و برخی از رسانه ها می خواهیم که بگذارند مردم امیدوار و خوشحال باشند و به دولت و رییس جمهور خوش بین باشند سمپاشی بر علیه ارکان نظام چه فایده ای دارد؟

معاون رییس جمهور خاطرنشان کرد: ما بیکاری، رکود و گرانی را قبول داریم و به دنبال رفع آن هستیم و به همین دلیل گردشگری را مهم جلوه می دهیم اما نباید به سرمایه گذار خارجی فحاشی کنیم و فضای کشور را ناامن جلوه دهیم. ما می خواهیم با رونق گردشگری اشتغال افزایش یابد.

انصاری تاکید کرد: امیدواریم که در انتخابات پیش رو داوران به حق داوری کنند و مجریان درست اجرا کنند.

::::

برچسب‌ها: ٬

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

*

22 - 12 =