۱۰:۲۷ - ۱۳۹۲/۰۳/۱ نامه دکتر زهرا مصطفوی فرزند حضرت امام به رهبر انقلاب؛

نشان دهید ولایت فقیه می خواهد جلوی دیکتاتوری را بگیرد

در پی اعلام اسامی نامزدهای احرازصلاحیت شده انتخابات ریاست جمهوری توسط شورای نگهبان قانون اساسی سرکار خانم دکتر زهرا مصطفوی فرزند حضرت امام خمینی(س) طی نامه ای به مقام معظم رهبری درخواست تجدیدنظر در تصمیم شورای نگهبان نمودند.

45_mostafavi«مبارزه» (رسانه تحلیلی خبری دانشجویان خط امام): در پی اعلام اسامی نامزدهای احرازصلاحیت شده انتخابات ریاست جمهوری توسط شورای نگهبان قانون اساسی سرکار خانم دکتر زهرا مصطفوی فرزند حضرت امام خمینی(س) طی نامه ای به مقام معظم رهبری درخواست تجدیدنظر در تصمیم شورای نگهبان نمودند.

متن کامل این نامه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
حضور محترم مقام معظم رهبری حضرت آیت اله العظمی آقای خامنه ای مدظله العالی
باا عرض سلام و ارادت کامل،
همان روزی که تأئید امام بر رهبری حضرتعالی را از زبان ایشان شنیدم و همواره آن نظریه را در مواقع لازم بیان کرده ام تأئید صلاحیت برادر آقای هاشمی را هم شنیدم زیرا امام بعد از نام جنابعالی نام ایشان را هم ذکر کردند. خوشبختانه و به حق حضرتعالی مورد رأی خبرگان قرار گرفتید ، لذا لزومی نمیدیدم تا ذکری در این مورد از ایشان به میان آورم. اما متاسفانه امروز که می بینم شورای نگهبان دست به رد صلاحیت ایشان برای ریاست جمهوری زده است، خواهرانه تذکر می دهم که این کار هیچ معنایی جز فاصله انداختن بین دو یار امام و بی توجهی به شوق و اقبالی که مردم کوچه و خیابان به نظام و انتخابات پیدا کرده است ندارد. من مدعی نیستم که آقای هاشمی امروزی همان فرد دیروزی است زیرا این تغییرات در تک تک مردم در گذر زمان رخ داده است «وَمَا أُبَرِّىءُ نَفْسِی إِنَّ النَّفْسَ لأَمَّارَةٌ بِالسُّوءِ» اما جدا شدن تدریجی شما از هم بزرگترین لطمه ایست که به انقلاب و نظام وارد میشود چنانچه امام همیشه میفرمودند: این دو وقتی با هم باشند خوبند. خواهشمند است در این امر مهم دخالت فرمائید و نگذارید که یک حرکت همه تلاشها را خراب کند و نشان دهید که چرا امام میفرمود : « ولایت فقیه برای آن است که نگذارد هر کس هر کاری دلش می خواهد بکند و ولایت فقیه می خواهد جلوی دیکتاتوری را بگیرد » خواهش میکنم فلسفه وجودی ولایت مطلقه فقیه را یک بار دیگر عینّیت ببخشید اطمینان دارم که این درخواست زبان حال بسیاری از دلسوزان نظام است که نگران وضع ایران اسلامی هستند و دلشان برای شنیدن طنین وحدت و همدلی در این کشور می تپد.

ارادتمند۹۲/۲/۳۱
زهرا مصطفوی

 

منبع: جماران

۳ دیدگاه

 1. مهدی :

  می خواهم نظر خانم مصطفوی درباره فتنه۸۸و نقش و تاثیر آقای هاشمی در آن رابدانم.

  • محمد احمدی :

   مهدی خان
   با سلام
   اینگونه بهر کس تهمت نزنید و دنیای باقی را مد نظر داشته باشید. فتنه کسی است که پدر مردم را از نظر اقتصادی درآورده است . مردم گرسنه اند . بیندیش و تحت تاثیر حرف ابلهان مباش .

 2. محمد احمدی :

  با سلام
  هیات … زمان امام کجا و الان کجا ؟ ما با انقلاب کردن چه می خواستیم اما چه شد؟ ما سلامتیمان را دادیم اما چه کسانی در این مملکت دارند چپاول می کنند؟ خانم مصطفوی بخدا دلتان خوش است . خوش .
  تمام شور و شعف از بین رفته . ظلم بیداد می کند . همه چیز و همه جا باند بازی شده . ما احمق بودیم که انقلاب کردیم و جبهه رفتیم و سلامتیمان را از دست دادیم.
  بخدا نمی دانم که در آخرت چگونه حاکمان فعلی می خواهند جواب بدهند؟؟؟
  خدایا تو خود شاهد ظلمها هستی و فرموده ای که ظلم پایدار نخواهد ماند.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

*

20 - 10 =