۰۱:۲۶ - ۱۳۹۲/۰۳/۲۹

اعضای علی‌البدل شورای شهر تهران/ مفتح انصراف می‌دهد؟

یکی از اعضای هیات نظارت انتخابات شورای شهر گفته است، مفتح از شورای شهر تهران انصراف می دهد. با این حساب مسعود سلطانی‌فر وارد شورای شهر تهران می شود و البته وزنه اصلاح‌طلبان در این شورا را کمی سنگین تر می کند. او یکی از اعضای لیست اصلاح‌طلبان در انتخابات شورای شهر چهارم بود.

IMG02454759«مبارزه» (رسانه تحلیلی خبری دانشجویان خط امام): فرمانداری نتایج نهایی آرای تمام کاندیداهای حاضر در انتخابات را اعلام کرد.

مطابق اعلام فرمانداری اسامی و تعداد آرای ۱۲ عضو علی‌البدل شورای شهر تهران به شرح زیر است:

ردیف نام  تعداد آرا
۱ مسعود سلطانی‌فر ۱۱۴۱۱۸
۲ ولی الله شجاع‌پوریان ۱۱۰۶۹۶
۳ علی صابری ۱۰۹۴۱۱
۴ افشین حبیب زاده کلی ۱۰۸۰۵۹
۵ حسین خلیل آبادی ۱۰۶۷۳۱
۶ زهرا صدراعظم نوری ۱۰۵۸۹۶
۷ فائزه دولتی میاب ۱۰۵۶۷۵
۸ عباس میرزاابوطالبی ۱۰۴۵۹۱
۹ عباس مسجدی آرانی ۱۰۴۲۷۳
۱۰ عادل عبدی ۱۰۴۱۷۶
۱۱ خسرو دانشجو ۱۰۳۹۴۹
۱۲ حسن غفوری فرد ۱۰۱۸۲۲

 

با اعلام اعضای علی‌البدل شورای شهر تهران جانشین محمدمهدی مفتح در صورت کناره گیری وی هم مشخص شد. او در انتخابات میان دوره ای مجلس از حوزه انتخابیه تویسرکان وارد مجلس شده است.

به نوشته خبرآنلاین، یکی از اعضای هیات نظارت انتخابات شورای شهر گفته است، مفتح از شورای شهر تهران انصراف می دهد. با این حساب مسعود سلطانی‌فر وارد شورای شهر تهران می شود و البته وزنه اصلاح‌طلبان در این شورا را کمی سنگین تر می کند. او یکی از اعضای لیست اصلاح‌طلبان در انتخابات شورای شهر چهارم بود.

لیست نهایی فعلی انتخابات شورای شهر تهران نشان می دهد اصلاح‌طلبان ۱۱ عضو در این شورا دارند که با ورود سلطانی‌فر تعداد آنها به ۱۲ نفر می رسد.

از سویی منابع آگاه با اعلام این مطلب به جهان که عضویت در شورای شهر، شغل محسوب نمی شود، ممکن است مفتح همزمان با نمایندگی مردم تویسرکان بخواهد نمایندگی مردم تهران در شورای شهر را نیز بر عهده داشته باشد.

منبع: جهان نیوز
:::

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

*

57 - = 51