۰۱:۲۶ - ۱۳۹۲/۰۳/۲۹

اعضای علی‌البدل شورای شهر تهران/ مفتح انصراف می‌دهد؟

یکی از اعضای هیات نظارت انتخابات شورای شهر گفته است، مفتح از شورای شهر تهران انصراف می دهد. با این حساب مسعود سلطانی‌فر وارد شورای شهر تهران می شود و البته وزنه اصلاح‌طلبان در این شورا را کمی سنگین تر می کند. او یکی از اعضای لیست اصلاح‌طلبان در انتخابات شورای شهر چهارم بود.

IMG02454759«مبارزه» (رسانه تحلیلی خبری دانشجویان خط امام): فرمانداری نتایج نهایی آرای تمام کاندیداهای حاضر در انتخابات را اعلام کرد.

مطابق اعلام فرمانداری اسامی و تعداد آرای ۱۲ عضو علی‌البدل شورای شهر تهران به شرح زیر است:

ردیفنام تعداد آرا
۱مسعود سلطانی‌فر۱۱۴۱۱۸
۲ولی الله شجاع‌پوریان۱۱۰۶۹۶
۳علی صابری۱۰۹۴۱۱
۴افشین حبیب زاده کلی۱۰۸۰۵۹
۵حسین خلیل آبادی۱۰۶۷۳۱
۶زهرا صدراعظم نوری۱۰۵۸۹۶
۷فائزه دولتی میاب۱۰۵۶۷۵
۸عباس میرزاابوطالبی۱۰۴۵۹۱
۹عباس مسجدی آرانی۱۰۴۲۷۳
۱۰عادل عبدی۱۰۴۱۷۶
۱۱خسرو دانشجو۱۰۳۹۴۹
۱۲حسن غفوری فرد۱۰۱۸۲۲

 

با اعلام اعضای علی‌البدل شورای شهر تهران جانشین محمدمهدی مفتح در صورت کناره گیری وی هم مشخص شد. او در انتخابات میان دوره ای مجلس از حوزه انتخابیه تویسرکان وارد مجلس شده است.

به نوشته خبرآنلاین، یکی از اعضای هیات نظارت انتخابات شورای شهر گفته است، مفتح از شورای شهر تهران انصراف می دهد. با این حساب مسعود سلطانی‌فر وارد شورای شهر تهران می شود و البته وزنه اصلاح‌طلبان در این شورا را کمی سنگین تر می کند. او یکی از اعضای لیست اصلاح‌طلبان در انتخابات شورای شهر چهارم بود.

لیست نهایی فعلی انتخابات شورای شهر تهران نشان می دهد اصلاح‌طلبان ۱۱ عضو در این شورا دارند که با ورود سلطانی‌فر تعداد آنها به ۱۲ نفر می رسد.

از سویی منابع آگاه با اعلام این مطلب به جهان که عضویت در شورای شهر، شغل محسوب نمی شود، ممکن است مفتح همزمان با نمایندگی مردم تویسرکان بخواهد نمایندگی مردم تهران در شورای شهر را نیز بر عهده داشته باشد.

منبع: جهان نیوز
:::

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

*

78 - = 68