۱۳:۱۴ - ۱۳۹۲/۰۴/۱۰

دعایی به دلیل تاخیر روحانی جلسه را ترک کرد

«مبارزه» (رسانه تحلیلی خبری دانشجویان خط امام)

«مبارزه» (رسانه تحلیلی خبری دانشجویان خط امام):

تسنیم نوشت:

صبح امروز جلسه‌ای با حضور مدیران مسئول رسانه‌ها در مرکز بررسی‌های استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام برگزار شد.

قرار بود در این جلسه حجت‌الاسلام حسن روحانی، رئیس‌جمهور منتخب نیز حضور داشته باشد اما غیبت وی در ابتدای این جلسه با واکنش حجت‌الاسلام دعایی مدیر مسئول روزنامه اطلاعات روبرو شد.

دعایی در پی عدم حضور حسن روحانی در ابتدای این جلسه، با بین اینکه من هم حجره ای و دوست قدیمی آقای روحانی هستم ولی در ۱۰ روز اخیر با وجود درخواست‌های من از برادرش ، دیداری بین بنده و ایشان ترتیب داده نشده است، جلسه را ترک کرد و از مدیران مسئول سایر رسانه‌ها نیز خواست که جلسه را ترک کنند اما دعوت به ترک جلسه توسط دعایی، با استقبال اغلب مدیران مسئول رسانه‌ها روبرو نشد و اکثر حاضرین، جلسه را ادامه دادند.

پس از این اتفاقات، محمدرضا صادق، مشاور حسن روحانی توضیحاتی درباره علت دیرکرد وی ارائه کرد و از مدیران خواهش کرد به حضور در جلسه ادامه دهند.در ادامه حجت‌الاسلام روحانی به مدت ۱۰ دقیقه در جلسه با مدیران مسئول حضور یافت.

رئیس‌جمهور منتخب ضمن عذرخواهی از حضار به دلیل زمان اندک حضورش در جلسه، به مدیران مسئول قول داد که در آینده جلسه‌ مبسوطی با اهالی رسانه برگزار کند.

وی با تأکید بر اینکه دولت آینده ارتباطات دوسویه‌ای با اصحاب جراید و مدیران رسانه دنبال خواهد کرد، خطاب به اصحاب رسانه نیز گفت که شما نیز به عنوان نمایندگان افکار عمومی باید توقعات و انتظارات ملت را به دولت منتقل کنید.

روحانی در پایان خاطرنشان کرد: بی تردید نقش رسانه ها «محوری» و «کلیدی» خواهد بود.

این جلسه در لحظه انتشار این خبر با حضور محمدرضا صادق، همچنان ادامه دارد.

برچسب‌ها:

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

*

71 - = 61