۱۳:۲۶ - ۱۳۹۲/۰۴/۱۳

بیاتیان: روحانی از ظرفیت جوانان درکابینه استفاده کند

نماینده مردم بیجار اظهار داشت: دولت گرچه شعار استفاده از ظرفیت جوانان و نخبگان را نداد اما باید به آن عمل کند و استفاده از نسل سوم و چهارم انقلاب یک سرمایه گذاری در بحث مدیریتی کشور است.

«مبارزه» (رسانه تحلیلی خبری دانشجویان خط امام): محمد بیاتیان عضو کمیسیون صنایع مجلس در گفتگو با خبرنگار پارلمانی مهر در خصوص اولویت های دولت آینده گفت: اگر بخواهیم حماسه اقتصادی رقم بزنیم باید فکری برای کسب و کار داشته باشیم و سرمایه هایی که به صورت کاذب در بازار سکه و طلا خودرو و بعضا برای ملتهب کردن قیمت های مسکن وارد این بازارها شده است را مدیریت کنیم.

دبیر سابق تشکیلات دفتر تحکیم وحدت اظهار داشت: البته افزایش قیمت در این بازارها کم کم در حال ته نشین شدن است و باید این سرمایه ها به درستی به سمت فضای کسب و کار و تولید سوق داده شود تا رونق اقتصادی در کشور بوجود آید.

عضو کمیسیون صنایع با بیان این که دولت آینده باید از مدیران پاک دست توانمند بدون حاشیه و از کسانی که اهل فتنه نبودند و هیچ حاشیه ای مترتب آن ها نیست استفاده کند، گفت: دولت باید به نکته مهمی که شعارش را نداد یعنی استفاده از جوان ها و نخبگان جامعه در کابینه عمل کند.

نماینده مردم بیجار در ادامه افزود: استفاده از جوانان و نخبگان به خصوص نسل سوم و چهارم انقلاب می تواند یک سرمایه  گذاری در بحث مدیریتی کشور باشد.

:::

برچسب‌ها:

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

*

44 - 34 =