۱۷:۲۰ - ۱۳۹۲/۰۴/۱۵

ولایتی خطاب به حداد:عالم سیاست، پختگی، وزانت و صبوری می‌طلبد

عالم سیاست، پختگی، وزانت و صبوری می‌طلبد.‌ خود و دیگران را به صبر و مدارا و واقع بینی سفارش می‌کنم. پر واضح است که اخلاق مداری در سیاست امری نیست که لقلقه زبان باشد و سابقه رفتارهای سیاسی یک فرد بهترین گواه آن است.

عالم سیاست، پختگی، وزانت و صبوری می‌طلبد

«مبارزه» (رسانه تحلیلی خبری دانشجویان خط امام):علی اکبر ولایتی در واکنش به اظهارات اخیرحدادعادل درباره ائتلاف ۱+۲ ، با بیان‌ این‌که ترجیح می‌دهم سکوت خود را ادامه دهم، تصریح کرد که این خویشتن داری منوط به پایان یافتن رفتارهای غیر اخلاقی است.

 

به گزارش مبارزه به نقل از ایسنا، افزود: من از اظهارات اخیر آقای دکتر حداد عادل تعجب کردم ؛ چرا که ایشان بخشی از مسائل پشت پرده ائتلاف ۱+۲ را اطلاع دارند و می‌دانند که توافقات مورد ادعای طرف مقابل عاری از صحت است. البته دلیل کنار کشیدن ایشان از ادامه رقابت‌ها نیز چیز دیگری بوده است، زیرا در بیانیه انصراف خود اعلام نکردند که به نفع ائتلاف و یا حتی شخص خاصی کنار می‌روند.

 

وی تصریح کرد: در یک ماهه اخیر حجم تخریب و تهمت علیه بنده چنان بوده که گاه دیگران را به تاسف وامی داشت. شرایط ائتلاف را ناقص و یک سویه بیان می کنند و تصور می‌کنند که تکرار یک حرف نادرست موجب تصدیق آن خواهد شد که یقینا چنین نیست.

 

ولایتی یادآور شد:آنچه به اینجانب مربوط می‌شده است را پاسخ نگفتم تا شیرینی حماسه حضور ملی در انتخابات در کام ملت تلخ نشود. اکنون که در آستانه ماه مبارک رمضان یعنی ماه تهذیب و خود سازی قرار داریم، ترجیح می‌دهم سکوت خود را ادامه دهم، اما این خویشتن داری منوط به پایان یافتن رفتارهای غیر اخلاقی است.

 

وی گفت:عالم سیاست، پختگی، وزانت و صبوری می‌طلبد.‌ خود و دیگران را به صبر و مدارا و واقع بینی سفارش می‌کنم. پر واضح است که اخلاق مداری در سیاست امری نیست که لقلقه زبان باشد و سابقه رفتارهای سیاسی یک فرد بهترین گواه آن است.بودم آن روز من از طائفه دُرد کشان /که نه از تاک ، نشان بود و نه از تاک نشان

۱ دیدگاه

  1. سلمانی :

    آقای ولایتی ! با جوابی که دیروز به آقای حداد دادید آنهمه مجاهدت و خردورزی را زیر سؤال بردید. میزان اقبال رای مردم اقبال رای و انتخاب مدیر اجرایی مملکت است و نظر سنجی در باره میزان شخصیت شما نیست که رای کمتر شما یا آقای حداد کسر شأنی برای تان باشد. اما کسر قدر شما در چشم دوست داران شما رفتار شما در مناظره ها خلف وعده و شکستن عهد و سوگند و کنار نرفتن شما به خاطر انقلاب واسلام و به گفته برخی ها به امر آقای هاشمی برای شکستن کمر اصول گرایان بود.. ای کاش به جای غر و غر یا توهین به دیگران مسائل پشت پرده را می گفتید کوچکترین تحلیلگر و نتیجه داده های آماری تمام نظرسنجی ها آقای قالیباف را بالاتر می دانست- گرچه بنده بین شما دو نفر شما را برتر می دانم- اما کمی از تاریخ اسلام که در سینه تان جای دارد بیاموزیم مانند بسیاری مواضع که ائمه بزرگوار (ع)به نفع اسلام خرج شدند و در زحمت ها افتادند تا پرچم الله بماند! قبول کنید که راه الله از من و شما خیلی مهمتر است که حسین(ع) ها درراهش قربان شدند…

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

*

+ 26 = 33