۱۴:۳۶ - ۱۳۹۲/۰۴/۲۰

اولین قسمت برنامه «ماه عسل» سیاسی شد

تنها رئیس جمهوری که در صحبت‌هایش از معلولان صحبت کرد، آقای روحانی بود که به دلیل کمبود وقت نتوانست توضیح کاملی بدهد. امیدوارم که در این 4 سال بتوانند کارهای لازم را برای این قشر از جامعه انجام دهند و نگویند که فرصت نشد.

«مبارزه» (رسانه تحلیلی خبری دانشجویان خط امام):مهمان برنامه ماه عسل که بر اثر بیماری ام‌اس روی ویلچر می‌نشست گفت: تنها رئیس جمهوری که در صحبت‌هایش از معلولان صحبت کرد، آقای روحانی بود که به دلیل کمبود وقت نتوانست توضیح کاملی بدهد. امیدوارم که در این ۴ سال بتوانند کارهای لازم را برای این قشر از جامعه انجام دهند و نگویند که فرصت نشد.

به گزارش نامه، برنامه «ماه عسل» در نخستین روز از ماه رمضان، از مهمانانی که سال ۹۰ در برنامه حضور داشتند، دعوت دوباره کرده بود؛ زوج جوانی که به دلیل بیماری ام‌اس‌ زن خانواده شرایط متفاوتی نسبت به سایرین داشتند یکی از مهمان‌های سال ۹۰ نبودند که در این برنامه حاضر شدند.
نکته جالب حضور این زوج، گلایه‌هایی بود که آن‌ها نسبت به شرایط سخت جامعه و فضای شهری داشتند. آن‌ها در این باره گفتند: متاسفانه بیمارستانی که متخصص ام‌اس در آن مستقر است رمپ ندارد و باید از ویلچر را از پله‌ها با کمک دیگران بالا برد. یا آنکه ویلچرهای بیمارستان رسول اکرم(ص) در آسانسور جا نمی‌شود چه برسد به آنکه فرد بیمار بخواهد از ویلچر شخصی‌اش استفاده کند. یا آنکه بیمه تکمیلی به فیزیوتراپی که لازمه درمان بیماران ام‌اس است تعلق نمی‌گیرد.
این خانم که پس از گذشت دو سال اکنون روی ویلچر می‌نشیند و بیماری سیر خود را ادامه می‌دهد افزود: تنها رئیس جمهوری که در صحبت‌هایش از معلولان صحبت کرد، آقای روحانی بود که به دلیل کمبود وقت نتوانست توضیح کاملی بدهد. امیدوارم که در این ۴ سال بتوانند کارهای لازم را برای این قشر از جامعه انجام دهند و نگویند که فرصت نشد.
لازم به ذکر است برنامه «ماه عسل» با اجرای احسان علیخانی همانند سال‌های گذشته از شبکه سه سیما پخش می‌شود. اجرای این برنامه سال گذشته بر عهده علی ضیا بود، بنابراین در این برنامه علیخانی مهمانان خود را از برنامه سال ۹۰ انتخاب کرد.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

*

- 2 = 2