۰۸:۳۱ - ۱۳۹۲/۰۴/۳۰

ارائه تجربیات احمدی‌ن‍ژاد به صورت جزوه!

مبارزه (رسانه تحلیلی خبری دانشجویان خط امام):«بعد از پایان هر دوره ریاست جمهوری متاسفانه شاهد این هستیم که جایگاه رئیس‌جمهور سابق چندان که باید و شاید مورد تکریم و احترام قرار نمی‌گیرد.»

روزنامه قانون روز گذشته در مطلبی طنز ادامه داد: «چنانکه آقای هاشمی بعد از پایان دوره‌اش نماد آنچه می‌دانید نشد و آقای خاتمی هم بعد از چندی نقاب از چهره برداشت و همه فهمیدند که جاسوس است و هفته‌ای یکی دو بار به هدف فراگیری شیوه‌های نابودی کشور در کلاس‌های توجیهی جرج سوروس شرکت می‌کند و جزوه‌هایش هم کامل است و حتی آن را دو رنگ هم می‌نویسد اما احمدی‌نژاد با همه اینها فرق دارد.

احمدی‌نژاد نه تنها جایگاهش تنزل پیدا نکرد، بلکه از رئیس‌جمهور به «روسای جمهور» تبدیل و در واقع تکثیر شد! حالا چرا؟ دلیل داریم! غلامحسین الهام معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری (این سازمان‌ها و نهادها رو خدایی هر کی اسمشون رو انتخاب می‌کنه دمش گرم! تلاش می‌کنه واقعا) نامه نوشته به بقایی معاون اجرایی و سرپرست نهاد ریاست جمهوری (همچنان دم نامگذار این مناصب گرم!) و گفته که برای بهره‌گیری از تجارب روسای جمهور سابق (یعنی همان احمدی‌نژاد، به تنهایی!) یک دفتر به نام «دفتر رئیس‌جمهور سابق» در ساختار نهاد ریاست جمهوری در نظر گرفته شود تا هم چینی نازک تنهایی‌های آقای احمدی‌نژاد نشکند و هم بتواند همچنان به خدمت ادامه دهند.

در همین راستا پیش‌بینی می‌کنیم آقای احمدی‌نژاد اولین کاری که در این دفتر انجام می‌دهد این است که تجربیات خود را در قالب جزوات و مقالات آموزشی به آقای روحانی اهدا کند و به این وسیله به او در انجام وظایف ریاست جمهوری یاری رساند. عناوین این جزوات و مقالات به شرح زیر است:

۱) تعیین اطرافیان، آشنایان، بستگان دور و نزدیک به عنوان خطوط قرمز یا چگونه کاری کنیم تا هر کی به گل دست بزنه شاپره نیشش بزنه؟

۲) آموزش هنر عشق‌ورزی به مظلومین، محرومین و مساکین و القای این موضوع به آنها که مادیات ارزشی ندارند و پول، شغل، مسکن و … چرک کف دست است. (مقاله)

۳) مبانی مشایی (جزوه بلکه کتاب)

۴) بقایی و آزمایشگاه

۵) تبیین قانون بقای رئیس‌جمهور یا چه کار کنیم تا دوباره رجعت کنیم؟ (تالیف دکتر الهام. قسمتی از مقاله: یک رئیس‌جمهور خوب نه به وجود می‌آید نه از بین می‌رود، بلکه از اتاقی به اتاق دیگر منتقل می‌شود)

۶) اصول قدردانی و پاسخگویی به محبت‌ها (کتاب نوشته شده مشترکا توسط دکتر احمدی‌نژاد و مهندس ضرغامی)

۷) چگونه کاری کنیم تا غرب آنقدر ما را تحریم کند تا قطعنامه‌دانش پاره شود؟ (قسمتی از کتاب: متاسفانه در دوره‌های تاریک ریاست جمهوری آقایان هاشمی و خاتمی غرب بدون پاره شدن قطعنامه‌دان ما را … ببخشید ما را تحریم می‌کرد اما در دوران طلایی احمدی‌نژاد تحریم‌ها از سوی غرب برای او هزینه‌های گزافی چون پاره شدن قطعنامه‌دان به همراه داشت، به‌طوری که از گوشه و کنار خبر می‌رسد که هنوزم که هنوز است بخیه‌های قطعنامه‌دان غرب جوش نخورده.)

۸) چگونه هم رفیق مرتضوی باشیم هم از حقوق شهروندی دفاع کنیم؟ (از مجموعه کرامات)

۹) آموزش فیلمبرداری و عکاسی از مجالس غیرعلنی، تهیه آلبوم دیجیتال از نوامیس رقبا، آتش‌بازی، نورافشانی، رقص نور، هاله نور، دوره فشرده همدردی (همدردی فشرده) با مادر متوفی برای تسلی خاطر بازماندگان و سایر اقداماتی که هر رئیس‌جمهوری برای دفاع از خود باید آنها را بلد باشد.»

منبع: ایسنا

:::

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

*

32 - = 23