۱۷:۳۶ - ۱۳۹۲/۰۴/۳۰

آقای روحانی، لطفا چینش کابینه‌اتان را دربست بدهید به آقای شریعتمداری، خلاص!

حالا آقای رسانة‌های طیف تندروی اصولگرا و در راس آنها روزنامه کیهان و مدیرمسئولش، درباره تشکیل کابینه، هر روز خط و نشان می‌کشند. عارف معاون اول. مگر می‌شود؟ مسجدجامعی وزیر ارشاد؛ امکان ندارد! یونسی وزیر کشور، وااسلاما!، ترکان، جهانگیری و .... وااسلاما! و امروز هم ابراز نگرانی از تصدی وزارت علوم توسط دکتر جعفر توفیقی و این ماجرا آغاز شده است.

«مبارزه» (رسانه تحلیلی خبری دانشجویان خط امام):

انتخاباتی برگزار شد. در مقابل پنج کاندیدای اسم و رسم دار اصولگرایان، و در فضای رقابتی کاملا نابرابر، مردم به آن یک کاندیدایی رای دادند که خود را اعتدال گرا و نزدیک به اصلاح‌طلبان معرفی کرده بود. همانی که توسط تندروهای اصولگرا، تا قبل از این، به لقب یکی از «ساکتین فتنه» مفتخر شده بود! حالا این «ساکت فتنه» پس از ۴ سال توسط مردم رییس‌جمهور شده است. شاید طبیعی باشد که سردسته‌ها و رسانه‌های شاخص تندروی اصولگرایان از این ماجرا سخت ناراحت و اندوهگین باشند و البته نامتعادل. برای مثال در شوک اولیه برای ارضای خود و هوادارانشان بنویسند و بگویند که روحانی اصولگراست و ما برنده انتخاباتیم و اصلاح‌طلبان بازنده آن!

… چند روز که از شوک اولیه می‌گذرد، خیلی راحت مجددا آب به آسیاب باز میگردد و روز از نو و روزی از نو! باز هم فتنه! بازهم ساکت فتنه! باز هم فتنه‌گران! حالا دوباره سرمقاله و ته مقاله و یادداشت و …در عرض دو هفته باز هم مملو شده است از خطر فتنه! چگونه!؟ با انتخاب رییس‌جمهور با رای مردم! یادشان هم رفت همین دو هفته پیش این آقای منتخب را اصولگرا نامیدند و اصلاح‌طلبان را بازنده انتخابات! چه می‌شود کرد. کدام دسته از آدمیان در فرهنگ ما «فراموشکار» نامیده می‌شوند؟!

حالا آقای رسانة‌های طیف تندروی اصولگرا و در راس آنها روزنامه کیهان و مدیرمسئولش، درباره تشکیل کابینه، هر روز خط و نشان می‌کشند. عارف معاون اول. مگر می‌شود؟ مسجدجامعی وزیر ارشاد؛ امکان ندارد! یونسی وزیر کشور، وااسلاما!، ترکان، جهانگیری و …. وااسلاما! و امروز هم ابراز نگرانی از تصدی وزارت علوم توسط دکتر جعفر توفیقی و این ماجرا آغاز شده است.

روزنامه‌ای که تا چندی پیش دکتر روحانی را به اصطلاح از ساکتین فتنه می نامید و یک روز پس از پیروزی‌اش او را اصولگرای واقعی قلمداد کرد حالا در این همه تناقض‌گویی‌هایش چنان گرفتار آمده که ناچار است حتی به اولین و بدیهی‌ترین اختیارات روحانی هم، دل مشغولی و نگرانی داشته باشد! آن هم پس از ۸ سال سکوت مرگبار و وحشتناک در مقابل محله برو بیای کابینه‌های نهم و دهم، وزیران دولت کریمه اصولگرایان، معجزه گر هزاره سوم و …!

چه می توان گفت و نوشت. به جز دو جمله:
۱- آقای عارف امروز به روزنامه شرق گفته است: من جوابی نمی‌دهم. من بعضی جواب‌دادن‌ها را به قول معروف دنبال نخود سیاه رفتن می‌دانم و وقت پرداختن به این مسایل را ندارم. نگاه ما باید مثبت باشد و نگاه اخلاق‌مدارانه می‌تواند رقبا را قانع کند که به‌گونه دیگری رفتار کنند.
۲- در همین راستا پیشنهاد می‌کنیم آقای روحانی، اعتدال را کلا بگذارد کنار. آن فقط برای موعد انتخابات خوب بود!! لطفا بخاطر گل روی افراطیون پرادعا و بازندگان فراموشکار انتخابات اخیر، چینش کابینه را دربست بدهید به آقای شریعتمداری، خلاص!

منبع: بهار نیوز

:::

۱ دیدگاه

  1. مخاطب :

    سلام
    شماها چرا اینجوری هستید؟؟؟ از ی طرف صحبت امام(ره) رو گذاشتید توی هدر و … از ی طرف از این آدمایی حمایت می کنید ک سال ۸۸ هر چی بد و بیراه بود ب نظام گفتند!!!

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

*

87 + = 90