۰۹:۳۳ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۰

سناریوی احمدی نژاد برای فلج کردن دولت یازدهم

احمدی نژاد با خود فکر می کند که دولت یازدهم ۴ سال زمان در اختیار دارد و در این روزهای آخر من تا اندازه ای سنگ بر سر راه این دولت بیاندازم که ۴ سال زمان دولت یازدهم به برداشتن این سنگ ها بگذرد.

ahmadinezhadمبارزه (رسانه تحلیلی خبری دانشجویان خط امام):

عضو هیئت تطبیق مصوبات دولت با قانون، با انتقاد از اقدامات عجولانه دولت در روزهای پایانی در عقد قرارداد و سرمایه گذاری و استخدام های غیر قانونی تصریح کرد: احمدی نژاد می خواهد تمام مشکلات عالم اسلام را در چند روز پایانی دولت حل کند.

سید جواد زمانی در خصوص مصوبات، استخدام ها و قراردادهای دارای ابهام در روزهای آخر دولت دهم، گفت:  رفتارهای روزهای آخر احمدی نژاد موید صفتی است که در طی این ۸ سال به طور مکرر برای وی به کار برده شد یعنی “بی قانونی”.

نماینده مردم کنگاور ،صحنه و هرسین  در مجلس هشتم در ادامه این مطلب در خصوص استخدام‌های غیرقانونی دولت دهم در روزهای پایانی این دولت، افزود:اگر احمدی نژاد به راستی دغدغه اشتغال و استخدام مردم را داشت می توانست در طی ۸ سال گذشته این اقدامات را انجام دهد.

زمانی که با “خانه ملت” گفتگو می کرد، تصریح کرد: به نظر می رسد احمدی نژاد قصد دارد در چند روز پایانی دولت خود تمام مشکلات عالم اسلام را حل کند.

دولت یازدهم اقدامات غیرقانونی احمدی‌نژاد را ملغی کند

وی ادامه داد:رفتارهای دولت دهم در روزهای پایانی به هیچ عنوان منطقی، قانونی و درست نیست و این گفته اکبر ترکان مبنی بر این که دولت یازدهم اقدامات غیر قانونی دولت دهم را در روزهای پایانی “کم لم یکن” تلقی می کند، به طور کامل صحیح و به جا است.

سناریوی احمدی نژاد برای فلج کردن دولت یازدهم

زمانی تاکید کرد: کارهایی به صورت عجولانه صورت می گیرد که این اقدامات با هیچ موازینی درست در نمی آید و از هیچ بعدی قابل توجیه نیست.

وی تصریح کرد:دولت احمدی نژاد در پی این است که با اقدامات غیر قانونی و بی منطق در روزهای آخر کاری خود، دولت روحانی را مشغول کند یا به باور خود دولت یازدهم را از ابتدای کار فلج کند.

این نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: به احتمال زیاد احمدی نژاد با خود فکر می کند که دولت یازدهم ۴ سال زمان در اختیار دارد و در این روزهای آخر من تا اندازه ای سنگ بر سر راه این دولت بیاندازم که ۴ سال زمان دولت یازدهم به برداشتن این سنگ ها بگذرد.

زمانی تاکید کرد: احمدی نژاد به طور معمول دست به کارهایی می زند که از نظر خود وی برد-برد باشد به طور مثال در پی استخدام های میلیونی می رود.

وی ادامه داد: احمدی نژاد با خود تصور می کند که اگر این کار انجام شد همه می گویند احمدی نژاد این کار را انجام داد و اگر جلوی این کار را گرفتند باز در اذهان عمومی شکل می گیرد که احمدی نژاد خواست تا مردم را سر کار ببرد اما دیگران از جمله مجلس جلوی وی را گرفتند و این تئوری در داستان مهرآقرین به روشنی قابل درک است.

عضو هیئت تطبیق مصوبات دولت با قانونی تصریح کرد: از نظر رییس دولت دهم اقدامات غیر قانونی روزهای آخر بازی برد-بردی است که در روزهای پایانی عمر دولت به راه افتاده است و خود شخص احمدی نژاد به خوبی می داند که قول هایی که می دهد به هیچ عنوان عملی نیست اما با این تئوری پیش می رود که بگذار مردم فکر کنند که احمدی نژاد می خواست کارهای خوب انجام دهد اما دولت جدید جلوی وی را گرفت.

منبع: پایگاه خبری تحلیلی انتخاب

:::

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

*

5 + 1 =