۱۲:۴۵ - ۱۳۹۲/۰۲/۴

عارف:در انتخابات ۸۸ تقلب صورت نگرفت/ برخی تسویه حساب شخصی کردند

این کاندیدای ریاست جمهوری بیان کرد: با توجه به اینکه صداوسیما رسانه ملی است اما در خصوص تبلیغ اصولگرایان از امکانات بیشتری برخوردار شده اند و تبلیغات انتخاباتی میان اصولگرا و اصلاح طلب متعادل نیست.

dr.aref«مبارزه» (رسانه تحلیلی خبری دانشجویان خط امام):
معاون اول دولت اصلاحات گفت: در انتخابات ۸۸ تقلبی صورت نگرفت بلکه تخلف شد، اما متاسفانه بعضی افراد در آن سال با سوژه قرار دادن انتخابات خواستند طوری تسویه حساب شخصی کنند.

محمدرضا عارف معاون اول دولت اصلاحات و کاندیدای احتمالی ریاست جمهوری سه شنبه شب در جلسه پرسش و پاسخ دانشجویان دانشگاه فردوسی اظهار کرد: یکی از الویت های اصلی بنده، نگاه و توجه به مناطق محروم و توسعه نوار مرزی است.

کاندیدای ریاست جمهوری بیان کرد: حماسه سیاسی در سال ۹۲ با انتخابات خرداد محقق می شود.

عارف در خصوص افرادی که در حوادث ۸۸ در زندان به سر می برند افزود: این افراد به انقلاب خدمات ارزنده ای داشتند باید نسبت به آزادی آنها در انتخابات ۹۲ ساز و کاری صورت گیرد.

معاون اول دولت اصلاحات گفت: در انتخابات ۸۸ تقلبی صورت نگرفت بلکه تخلف به سرانجام رسید، اما متاسفانه بعضی افراد در آن سال با سوژه قرار دادن انتخابات خواستند طوری تسویه حساب شخصی کنند.

وی اظهار کرد: مردم باید اعتماد کامل نسبت به مسئولان داشته باشند، در این خصوص مسئولان نیز باید شبهات ایجاد شده را با شفاف سازی برطرف کنند تا عرصه انتخابات ۸۸ پرونده بسته شود.

کاندیدای ریاست جمهوری بیان کرد: با توجه به اینکه صداوسیما رسانه ملی است اما در خصوص تبلیغ اصولگرایان از امکانات بیشتری برخوردار شده اند و تبلیغات انتخاباتی میان اصولگرا و اصلاح طلب متعادل نیست.

عارف با اشاره به مطلب فوق گفت: هر زمانی که زمینه برای تبلیغات اصلاح طلبان آزاد شد بنده برنامه کاملی که تهیه کرده ام را اعلام می کنم.

وی با بیان اینکه موضع بنده در خصوص ولایت فقیه قانونی است افزود: ولایت فقیه فصل الخطاب است زیرا بنده پایبند به ولایت فقیه هستم و این موضوع در راس عملکردهای من قرار دارد.

کاندیدای ریاست جمهوری در خصوص معرفی اعضای کابینه افزود: معرفی اعضای کابینه در حال حاضر درست نیست زیرا این موضوع عملی نیست.

منبع: خبرگزاری مهر

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

*

51 - 46 =