۰۹:۰۰ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۳

ظاهر و باطن سایت‌president.ir تغییر کرد

مبارزه (رسانه تحلیلی خبری دانشجویان خط امام)

peresident.irمبارزه (رسانه تحلیلی خبری دانشجویان خط امام):

ظاهر و محتوای پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری ایران بلافاصله پس از آغاز ریاست جمهوری حسن روحانی تغییر کرد. بلافاصله پس از تنفیذ حکم رئیس جمهور جدید ایران، ظاهر و محتوای پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری ایران president.ir تغییر کرد. در این تغییرات اعمال شده، اخبار و تصاویر مربوط به دوره ۸ ساله ریاست جمهوری محمود احمدی‌نژاد و زندگینامه وی حذف شده و چند خبر و تصویر مربوط به حسن روحانی به همراه زندگینامه وی جایگزین شده است.

در همین حال فارس نوشت: اطلاعات سایت ریاست جمهوری در دولت نهم و دهم که با آدرس president.ir قابل دسترسی بود، به سایت ahmadinejad.ir انتقال یافته است. تاکنون اطلاعات سایت ریاست جمهوری در دولت‌های نهم و دهم حاوی اخبار مربوط به ششمین رئیس جمهوری اسلامی ایران و کابینه وی با آدرس www.president.ir قابل دسترسی بود.

با پایان دوران ریاست جمهوری محمود احمدی‌نژاد، تمام اطلاعات و اخبار این سایت از امروز شنبه به سایت www.ahmadinejad.ir انتقال یافت!  معاونت ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رئیس جمهور از چندی پیش بخشی از اطلاعات سایت مذکور را به سایت احمدی‌نژاد انتقال داد و این فرایند در حال تکمیل است. بر این اساس پژوهشگران و محققان و همچنین اصحاب رسانه برای دسترسی به آرشیو اخبار دولت‌های نهم و دهم می توانند به سایت احمدی‌نژاد به آدرس ahmadinejad.ir مراجعه کنند.

یک منبع آگاه در همین راستا گفت: هیچ اطلاعات و اخباری درباره دولت گذشته از سایت ریاست جمهوری حذف نشده بلکه این اطلاعات و اخبار به سایت جدید منتقل شده است. وی با بیان اینکه این امر در دوره‌های قبل هم سابقه داشته است، نسبت به شایعه‌پراکنی برخی رسانه‌ها در آخرین ساعات کار دولت احمدی‌نژاد، ابراز تأسف کرد.

منبع: بهار نیوز

:::

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

*

34 + = 35