۱۲:۲۳ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۶

نظر عارف در مورد کابینه روحانی

معاون اول دولت اصلاحات در خصوص حزب فراگیرش گفت: در حال بررسی هستیم و الان بیشتر مسائل داخلی خودمان را داریم و در داخل خودمان به نتایج قطعی نرسیده ایم.

mobareze.ir - arefمبارزه (رسانه تحلیلی خبری دانشجویان خط امام):

محمد رضا عارف در جمع خبرنگاران در حاشیه مراسم افطاری حزب اسلامی کار که شب گذشته در دبیرستان البرز برگزار شد در پاسخ به سوال خبرنگار مهر مبنی براینکه ارزیابی شما از کابینه پیشنهادی روحانی چیست،گفت: ان شالله مجلس رای بالای به کابینه بدهد که بتواند دولت با اقتدار بالایی کار خود را انجام دهد.

وی در پاسخ به این سوال که وضعیت حزب فراگیر شما به کجا رسیده است اظهار داشت: در حال بررسی هستیم و الان بیشتر مسائل داخلی خودمان را داریم و در داخل خودمان به نتایج قطعی نرسیده ایم.

عارف در پاسخ به سوال خبرنگار مهر که آیا از اعضای احزاب منحل شده مشارکت و مجاهدین در حزب شما حضور خواهند داشت، تصریح کرد: با هیچ گروهی صحبت نکردیم اگر به نتیجه برسیم اساس نامه و مرام نامه حزب را اعلام می کنیم و اکنون روی هیچ تشکل خاصی نظری نداریم.

خبرنگاری از عارف پرسید به نظر شما وزیر علوم نقشی در تغییر فضای دانشگاه ها و برگرداندن روح نشاط به دانشگاه ها دارد که عارف پاسخ داد: وزیر علوم نقش کلیدی دادرد و علاوه بر نقش پیشنهاد دهنده، نقش تصمیم گیری در سیاست گذاری ها را نیز دارد.

به گزارش مهر در مراسم افطاری حزب اسلامی کار  محمد رضا عارف، حسین کمالی،فائزه هاشمی،سهیلا جلودارزاده و اعظم طالقانی حضور داشتند.

منبع: خبرگزاری مهر

:::

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

*

7 + 2 =