۱۷:۲۳ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۷

عذر خواهی جامعه نابینایان از حسن روحانی

چرا از آقای احمدی نژاد نپرسیدید که دو هزار شغلی که وعده داده بود برای نابینایان اجرا کند و نکرد چه شد؟ چرا از رئیس جمهور سابق نپرسیدید که چرا بسیاری از مواد مختلف قانون جامع حمایت از حقوق معلولان در سازمانهای زیر نظرشان اجرایی نشد؟ چرا در طی 8 سال گذشته حتی برای یک بار به طور اختصاصی با رئیس سازمان بهزیستی کشور در روزنامه ایران سپید مصاحبه نکردید و از مشکلات برایشان نگفتید؟

nabinaمبارزه (رسانه تحلیلی خبری دانشجویان خط امام):

جمعی از جامعه نابینایان کشور ازاتفاقی که در جلسه مطبوعاتی رییس جمهور افتاد عذرخواهی کردند در این نامه امده است:

“در اولین نشست خبری دکتر حسن روحانی رئیس جمهور برای دومین بار فردی نابینا که خود را مدیرمسوول روزنامه ایران سپید معرفی کرد از جایش بلند شد و با تاکید بر این که یک احمد نژادی است با صدایی بلند به بیان نظرات خود و تعریف واژه اعتدال پرداخت. که البته با پاسخ مناسب دکتر حسن روحانی نیز مواجه شد و در واقع ایشان با طمانینه و ارامش، رفتار خارج از عرف این فرد را محکوم کردند و چه زیباست که دکتر روحانی همواره در سخنانشان بر رعایت اخلاق در حوزه سیاست تاکید نموده اند چیزی که متاسفانه طی سالهای گذشته مغفول مانده است.
ما نگارندگان این سطور که خود از جامعه نابینایان هستیم از طرف خود و جامعه نابینایان ایران از دکتر حسن روحانی رئیس جمهور محترم و مردم ایران عذرمی خواهیم.

سوال ما این است که آقای محمدبیگی شما اگر می خواستید از دغدغه ها و مشکلات نابینایان بگویید این ۸ سال کجا بودید؟ چرا از آقای احمدی نژاد نپرسیدید که دو هزار شغلی که وعده داده بود برای نابینایان اجرا کند و نکرد چه شد؟ چرا از رئیس جمهور سابق نپرسیدید که چرا بسیاری از مواد مختلف قانون جامع حمایت از حقوق معلولان در سازمانهای زیر نظرشان اجرایی نشد؟ چرا در طی ۸ سال گذشته حتی برای یک بار به طور اختصاصی با رئیس سازمان بهزیستی کشور در روزنامه ایران سپید مصاحبه نکردید و از مشکلات برایشان نگفتید؟ شما که از طرفداران پرو پاقرص آقای احمدی نژاد هستید و لابد بارها و بارها نیز در جلساتشان حضور داشته اید چرا در برابر دغدغه های نابینایان ساکت بودید؟
و حالا ما نابینایان که مردمانی نجیب و صبوریم از جنس همه مردم رنج معلولیتمان را به تدبیر دولت امید دوخته ایم.
در همین جا اعلام می کنیم جامعه نابینایان ایران متشکل از افراد تحصیلکرده و روشنفکر است و از هیاهو و غوغاسالاری ها به دور. ما همواره در سکوت و آرامش پیگیر مطالبات به حق خودمان هستیم.
وتنهامی خواهیم تریبون جامعه نابینایان ایران تریبون چند صدایی همه نابینایان ایران باشد تا بذر نشاط در دل نابینایان شهر و روستاهای دور و نزدیک ایران عزیز که امیدی جز سطور برجسته این روزنامه ندارند نیز شکوفا شود…. ”

منبع: خبر آنلاین

:::

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

*

- 1 = 2