۱۲:۱۱ - ۱۳۹۲/۰۵/۲۲

توصیه رئیس کمیسیون‌ اصل ۹۰ به رسایی

محمدعلی پورمختار رئیس کمیسیون اصل نود مجلس منازعات سیاسی دیروز مجلس را نهایت بی اخلاقی خواند و افزود این گونه منازعات شایسته یک مجلس اسلامی که نمودار گفتار ملت شریف است نمی باشد.

mokhtarمبارزه (رسانه تحلیلی خبری دانشجویان خط امام):

رئیس کمیسیون اصل نود مجلس با اشاره به منازعات پیش آمده در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:متاسفانه اینگونه حرکات غیر اخلاقی بعضا از نمایندگانی که مدعی اخلاق هستند دیده می شود و طبیعی است که این حرکات شایسته مجلس اسلامی نمی باشد.

وی خاطر نشان کرد در حال حاضر نگاه بعضی از آقایان به اوضاع نگاهی سیاسی و کاملا جناحی می باشد لذا از حقیقت چشم می پوشند و هر آنچه که به ذهنشان می رسد برای سرکوب رقیب بکار می برند.

پور مختار این ادعا را که رئیس جمهور منتخب عمدتا نمایندگانی از جناح اصلاح طلب برگزیده است را رد کرد و افزود  بعضی از وزرای پیشنهادی چون حسین دهقان(وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح)،عبدالرضا رحمانی فضلی(وزارت کشور) و حجت الاسلام مصطفی پورمحمدی اصولگرایانی هستند با رویکرد اعتدالگرایانه.

رئیس کمیسیون اصل نودم مجلس شورای اسلامی در خصوص استعفای حمید رسایی از کمسیون اصل ۹۰ مجلس بیان داشت: به نظر بنده و اکثر قریب به اتفاق نمایندگان مجلس جناب رسایی به واسطه ی رویکرد غیر اسلامی و بعضا انجام حرکات انتحاری به قصد تخریب رقیب که در مجلس نشان می دهند باید هرچه سریعتر از مجلس استعفا دهند زیرا با این گونه بی اخلاقی ها تنفر نمایندگان محترم مجلس را برانگیخته است.

وی در ادامه به موضوع استعفای رسایی که از ۶ ماه پیش در دست بررسی است اشاره کرد و گفت:کناره گیری ایشان از این کمیسیون موضوع تازه ای نیست و آقای رسایی باید پاسخگوی پرونده های فراوانی که در این یکسال اخیر به وی ارجاع شده و بی پاسخ مانده است را بدهد.

منبع: شما نیوز

:::

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

*

- 4 = 5