۱۳:۴۰ - ۱۳۹۲/۰۵/۲۳

قرائت جوابیه دری نجف‌آبادی به عضو پایداری

متاسفانه در صحبت‌های آقای رسایی به صورت غیرمستقیم نسبت به وزارت اطلاعات تحلیل‌های غلط و ناصوابی بیان شد که اولا خلاف واقع و به دور از حقیقت است، ثانیا بر خلاف مصالح کشور می‌باشد و ثالثا تحلیل و مقایسه‌ها نیز دور از واقعیت‌ها بوده و نباید برای تخریب وزیر پیشنهادی خدمات دیگران را زیر سوال برد و آنان را تخریب کرد.

قرائت جوابیه دری نجف‌آبادی به عضو پایداری

مبارزه (رسانه تحلیلی خبری دانشجویان خط امام):

در پی سخنان حمید رسایی، عضو جبهه پایداری، خطاب به وزیر اسبق اطلاعات، دری نجف‌آبادی نسبت به این سخنان واکنش نشان داد.

در این جوابیه که در جلسه علنی مجلس قرائت شد، آمده است: متاسفانه در صحبت‌های آقای رسایی به صورت غیرمستقیم نسبت به وزارت اطلاعات تحلیل‌های غلط و ناصوابی بیان شد که اولا خلاف واقع و به دور از حقیقت است، ثانیا بر خلاف مصالح کشور می‌باشد و ثالثا تحلیل و مقایسه‌ها نیز دور از واقعیت‌ها بوده و نباید برای تخریب وزیر پیشنهادی خدمات دیگران را زیر سوال برد و آنان را تخریب کرد.

تذکر جدی علی لاریجانی به نمایندگان در جلسه غیرعلنی
جلسه مجلس به ریاست علی لاریجانی برای بررسی فرآیند رای اعتماد به وزرا تشکیل شد.
نشست غیرعلنی نمایندگان مجلس شورای اسلامی به منظور بررسی اتفاقات بوجود آمده در جلسات ۲ روز گذشته مجلس و نحوه رای اعتماد به وزرا صبح امروز چهارشنبه برگزار شد. در این نشست نمایندگان مجلس درخصوص اتفاقات بوجود آمده در ۲ روز گذشته توضیحاتی را ارائه و خواستار آرامش بیشتر نمایندگان در جلسات علنی بررسی صلاحیت وزرا شدند. رئیس مجلس همچنین خواستار سرعت‌بخشیدن نمایندگان به فرآیند رسیدگی به صلاحیت وزرا شد.

رئیس مجلس در این جلسه از نمایندگان خواست با توجه به پخش زنده رای اعتماد به وزرا، شئونات را رعایت کنند. لاریجانی همچنین از نمایندگان درخواست کرده که در جریان رای اعتماد و سخنرانی به عنوان مخالف و موافق، نام کسی را نبرده و برای دفاع از هر موردی از مقام معظم رهبری مایه نگذارند. لاریجانی همچنین تصریح کرده که دیروز در هیئت رئیسه حدس ما این بود که چون نمایندگان خسته بودند، آن اتفاقات افتاده است بنابراین جلسه امروز تا ساعت ۱۸ ادامه خواهد داشت.

منبع: بهار نیوز
:::

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

*

2 + = 6