۱۸:۴۷ - ۱۳۹۲/۰۵/۲۸

برنامه کامل جام حذفی فوتبال اعلام شد

دو تیم استقلال و پرسپولیس تا فینال جام حذفی به یکدیگر برخورد نمی‌کنند.

خبرگزاری فارس: استقلال و پرسپولیس تا فینال به یکدیگر نمی‌رسند

مبارزه (رسانه تحلیلی خبری دانشجویان خط امام):

مراسم قرعه‌کشی جام حذفی برگزار شد که طبق برنامه، تیم‌های لیگ برتری پس از اینکه تیم‌های لیگ دسته اول و دسته دوم دو بازی با یکدیگر انجام دادند وارد مسابقات خواهند شد. یعنی برنده آلومینیوم هرمزگان که با یکی از قهرمان‌‌های استانی بازی می‌کند با برنده استقلال ساری و کاسپین قزوین بازی خواهد کرد و برنده آنها با تیم تیم استقلال تهران روبرو خواهد شد.

استقلال تهران باید با برنده تیم‌های آلومینیوم هرمزگان-یکی از قهرمان‌های استانی و استقلال ساری-کاسپین قزوین بازی کند.

ملوان بندرانزلی پس از برگزاری دو دیدار با برنده یکی از تیم‌های نیروی زمین تهران-مس رفسنجان و شهرداری لنگرود-گاز فجر جم بازی می‌کند.

نفت تهران با برنده داماش ایرانیان-یکی از قهرمان‌های استانی و شهرداری جویبار-گهر دورود بازی می‌کند.

همچنین ذوب آهن پس از دو بازی با برنده اتکای گلستان-شهرداری اراک و پیام صنعت آمل-یکی از قهرمان‌های استانی بازی خواهد کرد.

صبای قم با برنده تیم‌های گیتی‌پسند اصفهان با یکی از قهرمان‌های استانی و استقلال اهواز-نفت امیدیه بازی می‌کند.

مس کرمان با برنده شهرداری دزفول-نفت و گاز کچساران و شهرداری تبریز-صنعت نفت نوین آبادان بازی می‌کند.

گسترش فولاد تبریز با برنده تیم‌های میناب طیور هرمزگان-نساجی مازندران و البرز بندر کنگ و سفید رود رشت بازی می‌کند.

سپاهان اصفهان با برنده تیم‌های صنعت نفت آبادان-راهیان کرمانشاه و سیاه‌جامگان مشهد-یکی از قهرمان‌های استانی بازی می‌کند.

در نیمه دیگر جدول برنامه رقابت‌ها به شرح زیر است:

سایپا با برنده تیم‌های پرسپولیس گناوه-یکی از قهرمان‌های استانی و نفت مسجدسلیمان-پیکان تهران بازی می‌کند.

تراکتورسازی تبریز با برنده تیم‌های برق شیراز-ماشین‌سازی تبریز و سایپای شمال-صنعت ساری بازی می‌کند.

داماش گیلان با برنده تیم‌های نوژن شهرداری نوشهر-شاهین بوشهر و شهرداری یاسوج-آهن بافق یزد بازی خواهد کرد.

راه‌آهن سورینت با برنده تیم‌های مس سونگون ورزقان-گل‌‌گهر سیرجان و نبرد شهرکرد-یکی از قهرمان‌‌های استانی بازی می‌کند.

فولاد خوزستان با برنده تیم‌های فولاد یزد-یکی از قهرمان‌های استانی و ابومسلم خراسان-شهرداری بندرعباس بازی می‌کند.

فجر سپاسی شیراز با برنده تیم‌های استیل‌آذین تهران-ایران‌جوان بوشهر و فولاد نوین اهواز-یکی از قهرمان‌های استانی دیدار خواهد کرد.

پرسپولیس با برنده بازی تیم‌های پدیده مشهد-پارس همدان و کارگر بن یزد-شهرداری اردبیل بازی می‌کند.

استقلال خوزستان نیز با برنده تیم‌های ملی حفاری اهواز-بهمن شیراز و الوند همدان-یکی از قهرمان‌های استانی بازی می‌کند.

طبق این برنامه تیم‌های استقلال و سپاهان نیز تا مرحله نیمه‌نهایی به یکدیگر نمی‌رسند همچنین تراکتورسازی و پرسپولیس نیز تا مرحله نیمه‌‌نهایی با یکدیگر مصاف نخواهند داشت.

منبع: فارس

:::

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

*

42 - = 40