۱۵:۰۶ - ۱۳۹۲/۰۶/۲

نامه سرگشاده «سمیر جعجع» به «اوباما»

رئیس حزب غربگرای «نیروهای لبنانی» در نامه‌ای سرگشاده به رئیس‌جمهور آمریکا، خواستار دخالت مستقیم نظامی واشنگتن در سوریه شد.

نامه سرگشاده «سمیر جعجع» به «اوباما»مبارزه (رسانه تحلیلی خبری دانشجویان خط امام):

«سمیر جعجع» رئیس حزب «نیروهای لبنانی» در نامه‌ای سرگشاده از «باراک اوباما» رئیس‌جمهور آمریکا خواست تا در سوریه وارد عمل شود و از ادبیات این نامه بر می‌آید که وی خواستار دخالت نظامی باشد.

وی در این نامه نوشت: آمریکا به تعهدات خود عمل کرد و مقابل تمام اشکال استبداد ایستاد و آن را شکست داد. اما هنوز برخی طاغوت‌ها وجود دارند. نیروهای نظام سوریه به رهبری «بشار اسد» رئیس‌جمهور این کشور در حال پاکسازی نژادی، کشتار جمعی، شکنجه برنامه‌ریزی شده (حتی علیه کودکان) و تخریب شهرها با ساکنان آن است و کار به همین‌جا ختم نشده و از گازهای کشنده اعصاب در سوریه استفاده شده که به قربانی‌شدن تعداد زیادی از شهروندان سوری منجر شده است. به این ترتیب از خط قرمز نیز که شما درباره آن هشدار داده بودید، تخطی شده است.

جعجع در ادامه تاکید کرد: اهمال آمریکا و جهان آزاد در اتخاذ موضع یا نشان دادن واکنش در قبال آنچه که در سوریه روی می‌دهد، به فروپاشی و نابودی کامل تمام اصول و عقائد منجر می‌شود.

وی افزود: میلیون‌ها قربانی سوری در فهرست انتظارند و برای آنها هنوز جای امید هست. این امید در این مسئله نمایان می‌شود که فرماندهی نیروهای مسلح آمریکا باید به وظیفه خود عمل کند.

وی نامه خود را با اسم خدا و خیر برای تمام بشریت به پایان رساند و گفت: کاری کنید.

منبع: خبرگزاری فارس
:::

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

*

5 + 5 =