۱۹:۳۳ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۴ رسانه تحلیلی خبری دانشجویان پیرو خط امام(ره)

دعوت به همکاری با سایت مبارزه

«رسانه تحلیلی خبری دانشجویان پیرو خط امام(ره)» نویدبخش حضور رسانه ای مستقل و متفاوت با ساختار دانشجویی و محتوای انقلابی است. رسانه ای با گرایش «خط امامی» که بازتعریف اندیشه و بازسازی سیاسی آن جریان را در نظر دارد و قرارست سخنگوی لایه های فروخفته سیاسی و اجتماعی باشد که در قالب دو قطب سیاسی کشور نمی گنجند و توسط آنان به حاشیه رانده شده و می شوند.

«ما می‌گوییم تا شرک و کفر هست، مبارزه هست. و تا مبارزه هست، ما هستیم. ما بر سر شهر و مملکت با کسی دعوا نداریم. ما تصمیم داریم پرچم “لا اله الا الله” را بر قلل رفیع کرامت و بزرگواری به اهتزاز درآوریم. جهان‌خواران و سرمایه‌داران و وابستگان آنان توقع دارند ‌که ما شکسته شدن نونهالان و به چاه افتادن مظلومان را نظاره کنیم و هشدار ندهیم. و حال آن که ‌این وظیفه اولیه ما و انقلاب اسلا‌می ماست ‌که در سراسر جهان صدا زنیم ‌که ای خواب رفتگان! ای غفلت‌زدگان! بیدار شوید و به اطراف خود نگاه کنید ‌که در کنار لانه‌های گرگ منزل گرفته‌اید. برخیزید ‌که اینجا جای خواب نیست! و نیز فریاد کشیم سریعاً قیام کنید ‌که جهان ایمن ‌از صیاد نیست!»

 (پیام حضرت امام(ره) به مناسبت پایان جنگ و شروع جنگ فقر و غنا، مورخ ۲۹ تیر ۱۳۶۷)

سایت «مبارزه» به عنوان «رسانه تحلیلی خبری دانشجویان پیرو خط امام(ره)» به زودی روی نشانی Mobareze.ir رونمایی می شود.

«رسانه تحلیلی خبری دانشجویان پیرو خط امام(ره)» نویدبخش حضور رسانه ای مستقل و متفاوت با ساختار دانشجویی و محتوای انقلابی است. رسانه ای با گرایش «خط امامی» که بازتعریف اندیشه و بازسازی سیاسی آن جریان را در نظر دارد و قرارست سخنگوی لایه های فروخفته سیاسی و اجتماعی باشد که در قالب دو قطب سیاسی کشور نمی گنجند و توسط آنان به حاشیه رانده شده و می شوند. دوقطبی کاذبی که از یک سو به دروغ سعی دارند جامعه طیفی ما را درون دوقطبی خود جای دهند و از سوی دیگر خود را حق مطلق و رقیب را باطل مطلق جلوه داده، مسائل پیچیده سیاسی را ساده سازی کنند تا بتوانند از این رهگذر بر یکدیگر فائق آیند.

راه اندازی سایت «مبارزه» بهانه ای است برای تبیین اندیشه گروهی از دانشجویان و دانش آموختگان خط امامی که می کوشند خود را در میانه دوقطبی کاذب اصلاحطلب و اصولگرا تعریف و به عموم دانشجویان و مردم بشناسانند. به همین جهت تلاش ما در اولین آزمون سیاسی پیش رو (انتخابات ریاست جمهوری ۹۲) آنست که با تبیین معیارها و افشای مشی دروغگویان؛ در برابر ائتلاف های سیاسی محافظه کاران و فرصت طلبان بایستیم تا همگان بدانند انقلابی کیست و انقلابی نما که.

از شما دانشجویان، دانش آموختگان و فعالان انقلابی که بر عهد و پیمان خود با امام شهدا استوار مانده اید، دعوت می شود ما را در تأسیس و تداوم این رسانه دانشجویی یاری نمایید.

ارتباط با ما از طریق نشانی:

khateemamstudent@gmail.com

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

*

+ 29 = 31