۰۸:۰۲ - ۱۳۹۲/۰۳/۱۳

به روح پرفتوح نوابغ مستقر در رسانه ملی!

یکی به تحلیل‌گران نابغه صدا و سیما برسونه که سران اسلام‌گرای دولت ترکیه منطقی نیست که به قول خبرنگار نابغه تلویزیون ایران از «ارباب امریکایی‌«شون دستور بگیرن برای سرکوب مخالفان سکولار و گاه اسلام‌ستیز خودشون!

68382_970«مبارزه» (رسانه تحلیلی خبری دانشجویان خط امام) – سرویس جامعه مجازی: 

Ali-Ashraf Fathi از کاربران شبکه فیسبوک و پلاس در صفحه پلاس خود نوشت:

“خیلی خوبه آدم چشم و گوششو کمی (فقط کمی) باز کنه و بعد حرف بزنه، جوری که اقلا حرفی که می‌زنه با مبانی فکری مورد قبول خودش و با واقعیت‌های بیرونی تضاد آشکار نداشته باشه. جماعتی مثل تحلیل‌گران صدا و سیما که یک دهه پیش، از  قدرت گرفتن اسلام‌گراهای ترکیه به هیجان اومده بودن، حالا از به هم ریختن اوضاع ترکیه ذوق‌زده شدن، بدون اینکه در نظر بگیرن که معترضین فعلی که در خیابونای ترکیه مشغول اعتراض علیه دولت ترکیه هستن، خواسته اصلی‌شون جلوگیری از اسلامی شدن بیشتر این کشور و افزایش قدرت اسلام‌گراهاست!

این خطای فاحش رو حضرات در جریان انقلاب اخیر مصری‌ها هم تکرار کردن و البته مرسی جواب تندی به‌شون داد! یکی به حضراتی که بر رسانه ملی چنبره زدن بگه که عزیزان من! خواسته اصلی معترضین ترک، محدود شدن اختیارات اسلام‌گراها، جلوگیری از کنترل بیشتر دولت بر مشروبات الکلی، جلوگیری از مسجدسازی و نیز اعتراض به محو نمادهای سکولاریزم در این کشوره!

یکی به تحلیل‌گران نابغه صدا و سیما برسونه که سران اسلام‌گرای دولت ترکیه منطقی نیست که به قول خبرنگار نابغه تلویزیون ایران از «ارباب امریکایی‌«شون دستور بگیرن برای سرکوب مخالفان سکولار و گاه اسلام‌ستیز خودشون!

هنوز از یادم نرفته که کارشناس شبکه دو شبی که حمله به عراق آغاز شد، با هیجان زیادی از احتمال بالای پیروزی صدام بر قوای ائتلاف حرف می‌زد و سه هفته بعد در لحظاتی که بغداد داشت سقوط می‌کرد ناگهان تحلیل کارشناسان حرفه‌ای رسانه ملی پوچ از آب دراومد و ناگهان پخش زنده لحظات سقوط بغداد از شبکه خبر قطع شد!

هنوز قیافه گوینده خبر ساعت ۱۴ شبکه یک یادم نرفته که چقدر با ناراحتی از دستگیری صدام خبر می‌داد و علی‌رغم اینکه طالبانی برای اولین بار خبر دستگیری صدام رو به خبرنگار ایرنا داده بود، گوینده خبر شبکه یک به شدت در خبر دستگیری صدام تشکیک می‌کرد، تا اینک شبش محسن رضایی به تلویزیون اومد و علی‌رغم سؤالات هدفمند مجری که سعی داشت دستگیری صدام رو کمرنگ جلوه بده، به عنوان فرمانده ارشد ایرانی در زمان حمله صدام به ایران با واقع‌بینی تمام گفت که مهم نیست که صدام رو کی دستگیر کرده، مهم اینه که صدام دستگیر شده و ما باید خوشحال باشیم …”

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

*

84 - 79 =