۰۰:۴۵ - ۱۳۹۲/۰۴/۱۹

افاضات رحیمی در باب معجزات دولت

در سوریه یکی از مسلمانان به من گفت که من معتقدم اگر بنا بود بعد از پیامبر، پیامبری دیگر بیاید، آن احمدی نژاد بود. این ابراز احساسات برای ما افتخار بزرگی است و به برکت وجود شما، ما را مورد نوازش و احترام قرار می‌دادند. (۱۷ خرداد ماه سال ۸۵ در اجلاس سالانه مدیران دیوان محاسبات)

siVSD0_530.jpg«مبارزه» (رسانه تحلیلی خبری دانشجویان خط امام) – سرویس جامعه مجازی:

یکی از کاربران شبکه اجتماعی افسران در صفحه خود نوشت:

بخشی از حرفهای عجیب و غریب رییس جمهور در سالهای گذشته:

- از زمان حضرت آدم(ع) تاکنون برای هیچ پروژه‌ای چون مسکن مهر کار نشده است. (۱۲ تیر ۹۲ در افتتاحیه مسکن مهر خوزستان)

- ان‌شاءالله از شما فرزندی به دنیا بیاید که احمدی‌نژاد شود. (۸خرداد ۹۲ مراسم افتتاح مسکن مهر بوشهر خطاب به زوج بوشهری)

- امروز برخی از کشورهای خارجی و غربی تحریم کننده نفت ایران ذلیل و چادر به سر شده اند. (۲۸ فروردین ۹۲ در افتتاحیه هجدهمین نمایشگاه بین المللی نفت تهران)

- خون عزیزانی که در حماسه ۹ دی بر کف خیابان‌ها ریخت مهر تاییدی بر خلوص اصحاب امام حسین(ع) که همه ناپاکی‌ها را از خیابان‌های تهران زدودند. (۹دی ۹۱در مراسم بزرگداشت ۹ دی نهاد ریاست جمهوری)

- به نام خدا و به نام مقام معظم رهبری و به نام رییس‌جمهور. (۱۹آذ ۹۱ در افتتاحیه طرح توسعه سیمان بوکان)

- سازمان ملل بی خاصیت و وابسته است. ۲۷ کشور اروپایی تحریم جدیدی علیه ایران انجام دادند و استرالیایی‌ها که یک مشت گله دار هستند نیز به آنها پیوسته‌اند. (۱۸ مرداد ۱۳۸۹ سومین روز اجلاس روسای آموزش و پرورش مناطق سراسر کشور)

- دلار و یورو را از سبد ارزی خارج خواهیم کرد و جای آن ریال و پول هر کشوری که با ما همکاری کند را قرار می‌دهیم چرا که این ارز‌ها را نجس می‌دانیم و نفت را هم به دلار و یورو نخواهیم فروخت. (۱۸ مرداد ۱۳۸۹ سومین روز اجلاس روسای آموزش و پرورش مناطق سراسر کشور)

- این کشور (انگلستان) هیچ ندارد و نه آدم‌هایش آدم و نه مسئولانش مسئول هستند… یک مشت خرفت هستند که مافیا بر آنها حاکم است. ۵۰۰ سال دنیا را غارت کردند و جوانی که الان آمده است احمق‌تر از قبلی است. (۱۸ مرداد ۱۳۸۹ سومین روز اجلاس روسای آموزش و پرورش مناطق سراسر کشور)

- در سوریه یکی از مسلمانان به من گفت که من معتقدم اگر بنا بود بعد از پیامبر، پیامبری دیگر بیاید، آن احمدی نژاد بود. این ابراز احساسات برای ما افتخار بزرگی است و به برکت وجود شما، ما را مورد نوازش و احترام قرار می‌دادند. (۱۷ خرداد ماه سال ۸۵ در اجلاس سالانه مدیران دیوان محاسبات)

ایشون کسی بود که یه زمانی به عنوان استاندار در زمان هاشمی دست ایشون رو می بوسید و بعد هم در دولت احمدی نژاد این تملق ها رو گفت
حالا از این به بعد در دولت چی می خوان بگن خدا عالمه

:::

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

*

- 2 = 2