۱۰:۰۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۴

سید هادی خامنه‌ای: به حفظ حیثیت نظام و انقلاب فکر کنید

متاسفانه این جماعت گوشی برای شنیدن حرف‌های دیگران ندارند و همواره از خود گفته‌اند و بدون در نظر گرفتن آبروی نظام باز هم چیزهایی را فریاد می‌زنند که خودشان هم مفهومش را نمی‌دانند.

مبارزه(رسانه تحلیلی خبری دانشجویان خط امام):

دبیرکل مجمع نیروهای خط امام روز گذشته مهمان انجمن اسلامی دانشگاه آزاد کرمان بود تا به مناسبت پانزدهمین سالگرد تاسیس انجمن اسلامی این دانشگاه سخنرانی کند. سخنرانی که با تنش و درگیری به اتمام رسید. در حین سخنرانی زمانی که سیدهادی خامنه‌ای از حوادث بعد از انتخابات صحبت کرد و گفت: «فتنه موجب کاسبی عده‌ای شده است» برخی شرکت‌کنندگان در این مراسم شعار سر دادند و پلاکاردهایی را بالا بردند.
اعضای انجمن اسلامی دانشگاه آزاد کرمان و مسوولان دانشگاه، اعضای مجمع نیروهای خط امام کرمان و همچنین دانشجویان این دانشگاه شرکت‌کنندگان در این مراسم بودند. با وجود به اتمام رسیدن سخنرانی سید هادی هادی خامنه‌ای اما این مراسم نیمه‌تمام باقی ماند.
سید هادی هادی خامنه‌ای در این مراسم در مورد تلاش برای ایجاد نفاق و اختلاف‌افکنی میان جناح‌ها و گروه‌های سیاسی گفت:  این کار آنان جز مخدوش کردن اصول و اندیشه اسلام و انقلاب چیز دیگری را در بر نخواهد داشت. نباید اجازه دهیم عده‌ای این میدان را که براساس ارزش‌های درست پایه‌ریزی شده است به میدان جنگ، شمشیر، نیزه، نفاق و مبارزه تبدیل کنند. خامنه‌ای ادامه داد: عده‌ای همواره از شنیدن حرف درست و حقیقت هراس دارند این در حالی است که خودشان شبانه‌روز کارها و عقاید خودشان را مطرح می‌کنند اما حاضر نیستند سخنانی را که از سر دلسوزی بیان می‌شود، بشنوند.
دبیرکل مجمع نیروهای خط امام گفت: کسانی که شعارهای کودکانه سر می‌دهند به فکر حیثیت نظام و انتقلاب نیستند و جز اینکه روز به روز بر تعداد مخالفان نظام می‌افزایند کار دیگری انجام نخواهند داد.

hadi
او با بیان اینکه اگر سخن حق جذب‌شدنی است، مطرح کرد: همواره ارزش‌ها در سر جای خود قرار خواهد گرفت و یقینا سخنی که به‌درستی گفته شود مردم آن را درک و قطعا خواهند فهمید و سخن باطل در بین جامعه جایی برای خود نمی‌تواند باز کند و سخن درست و بحق که بر اساس دلیل و برهان باشد مانند درختی است که ریشه‌های درست و خوبی دارد و سخن نادرست همچون درخت ناپاکی است که گویی ریشه و پایه ندارد و قطعا استوار نیز نخواهد بود. سید هادی خامنه‌ای با بیان اینکه عده‌ای نمی‌دانند که چطور باید از ولایت فقیه دفاع کنند، تصریح کرد: یکی از مهم‌ترین وظایف جامعه دانشگاهی این است که در سطح دانشگاه افکار و اندیشه‌ها را بالا ببرد و دانشجویان را با مسائل مهم جامعه آشنا کنند و معتقدم که باید در دانشگاه‌ها مباحثه گذاشته شود تا به این طریق بتوانیم سطح آگاهی جامعه دانشگاهی و به ویژه دانشجویان را افزایش دهیم.
دبیرکل مجمع نیروهای خط امام (ره)، با بیان اینکه چرا نباید بگذاریم برخی تریبون داشته و حرف خود را بزنند، گفت: عده‌ای از روی جهالت شعارهایی می‌دهند که حتی خودشان هم معانی این شعارها را نمی‌دانند و این شعارها نه‌تنها که دردی از جامعه را دوا نمی‌کند بلکه باعث ضربه‌زدن به نظام و انقلاب اسلامی نیز خواهد شد.  سید هادی خامنه‌ای با اشاره به اینکه سخن حق همواره راه خود را باز می‌کند و حرف ناسالم، باطل است، تصریح کرد: اگر همه تریبون‌ها در اختیار یک نفر یا یک گروه باشند برای همه کسالت‌آور می‌شود بنابراین باید تاملی برای شنیدن حرف‌های دیگران نیز باشد. در میانه سخنرانی  سیدهادی خامنه‌ای عده‌ای با سردادن شعار و بالا بردن پلاکارد سعی بر ممانعت از ادامه این سخنرانی داشتند که دبیرکل مجمع نیروهای خط امام با ادامه دادن صحبت‌های خود در مورد این حرکت افراطی گفت: در دست داشتن تابلوها و پلاکاردها نشان می‌دهد که این جماعت از پیش آماده بودند و قصدشان صرفا برهم زدن نظم جلسه بوده است و اگر حرف‌های من هم نبود باز هم این افراد اغتشاش‌ می‌کردند.
دبیر کل مجمع نیروهای خط امام تاکید کرد: امیدوارم مسوولان فرهنگی دانشگاه به این دانشجویانی که تنها نام دانشجو را یدک می‌کشند ادب اسلامی بیاموزند تا بدانند با سخنی که قبول ندارند چطور برخورد کنند. متاسفانه این جماعت گوشی برای شنیدن حرف‌های دیگران ندارند و همواره از خود گفته‌اند و بدون در نظر گرفتن آبروی نظام باز هم چیزهایی را فریاد می‌زنند که خودشان هم مفهومش را نمی‌دانند.
روزنامه «اعتماد» برای رعایت صداقت  در روایت آنچه در کرمان گذشت با یک خبرنگار محلی ،یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب،یک فعال دانشجویی و نماینده بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد واحد کرمان تماس گرفت تا منعکس‌کننده نگاه هرچهار طیف مذکور نسبت به حاشیه‌های سخنرانی هادی خامنه‌ای باشد.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

*

+ 4 = 9