۲۲:۵۸ - ۱۳۹۵/۰۳/۱۱ در آستانه برگزاری نشست دو روزه

نشست تشکیلاتی انجمن های اسلامی لغو شد

نشست تشکیلاتی انجمن های اسلامی دانشجویان دانشگاه های سراسر کشور که قرار بود به همت هیات موسس و اعضای اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان پیرو خط امام با حضور فعالین و تشکل های دانشجویی اصلاح طلب در یزد برگزار شود در آستانه برگزاری لغو شد.

مبارزه(رسانه تحلیلی خبری دانشجویان خط امام)-دانشگاه:

نشست تشکیلاتی دو روزه انجمن های اسلامی دانشجویان دانشگاه های سراسر کشور که قرار بود به همت هیات موسس و اعضای اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان پیرو خط امام با حضور فعالین و تشکل های دانشجویی اصلاح طلب در یزد برگزار شود در آستانه برگزاری لغو شد.

811718723_147755

این نشست که همزمان با ایام رحلت امام (س) و به مناسبت دومین سالگرد اعلام موجودیت اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان پیرو خط امام در دوازهم و سیزدهم خرداد به میزبانی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد و انجمن اسلامی دانشجویان پیرو خط امام دانشگاه یزد برگزار می شد علی رغم صدور مجوزهای لازم از سوی دانشگاه های میزبان از مدت ها قبل، در آستانه ی برگزاری با فشار نهادهای خاص، عدم همکاری وزارت بهداشت  و سنگ اندازی وزارت علوم لغو شد.

این درحالی ست که مشخص نیست لغو نشست های تشکل اسلامی رسمی و قانونی که به موجب قانون حق فعالیت در دانشگاه را دارند با چه توجیهی در دولت تدبیر و امید صورت میگیرد.

::::

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

*

1 + 3 =