۱۳:۲۶ - ۱۳۹۲/۰۴/۱۰

ادغام دو فراکسیون اصولگرای مجلس

«مبارزه» (رسانه تحلیلی خبری دانشجویان خط امام)

«مبارزه» (رسانه تحلیلی خبری دانشجویان خط امام):عضو هیئت رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس گفت: با توجه به مذاکرات صورت گرفته بین دو فراکسیون اصولگرا، این دو مجموعه به زودی با ساختاری واحد به کار خود ادامه می دهند.

حسینعلی حاجی ‌دلیگانی عضو هیئت رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس اظهار داشت: با توجه به نتیجه انتخابات ریاست جمهوری یازدهم، دو فراکسیون اصولگرای مجلس که از ابتدای مجلس نهم به صورت مجزا عمل کرده‌اند، در ادامه مسیر تغییر روش خواهند داد.

وی افزود: با مذاکرات انجام شده بین دو فراکسیون و اقدامات صورت گرفته توسط آنها، دو مجموعه در آینده‌ای بسیار نزدیک با ساختاری جدید در مجلس ظاهر می‌شوند تا بتوانند با وفاق و هماهنگی در جهت منافع نظام، اقدامات مؤثرتری را صورت دهد.

عضو هیئت رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس گفت: پیش‌بینی می‌شود دو فراکسیون اصولگرا در قالب ساختاری واحد و در مجموعه‌ای متشکل از همه نمایندگان اصولگرا، با نام و مشخصاتی واحد به کار خود در مجلس ادامه دهند.

حاجی‌دلیگانی متذکر شد: اعضای دو فراکسیون با این موضوع موافق هستند و همه آنها آمادگی لازم را برای این موضوع دارند وتنها یک اقدام عملی در جهت تحقق این موضوع باقی مانده است.

در مجلس دو فراکسیون اصولگرا وجود دارد که یکی با عنوان «اصولگرایان» و به ریاست غلامعلی حدادعادل و دیگری با عنوان «رهروان ولایت» به ریاست کاظم جلالی فعالیت می‌کنند.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

*

- 1 = 2