۰۸:۲۰ - ۱۳۹۲/۰۴/۳۱

نصب شنود در دفتر مطهری کار تیم احمدی‌نژاد است

هفته نامه پنجره وابسته به جمعیت ایثارگران و علیرضا زاکانی در مصاحبه‌ای به بررسی ماجرای شنود در دفتر علی مطهری پرداخته و مدعی شده که حلقه احمدی‌نژاد و جریان انحرافی ازدست اندر کاران کارگذاشتن شنود در دفتر مطهری بوده‌اند.

«مبارزه» (رسانه تحلیلی خبری دانشجویان خط امام):

پنجره نوشت: احتمال دخیل بودن احمدی نژاد و حلقه انحرافی در صورتی قابل طرح است که شنود را به عنوان یک گروکشی در راستای شنود از برادر لاریجانی تحلیل کنیم.

بی شک تنها نماینده ای که مدتهاست پای استیضاح رئیس دولت ایستاده بود و یقینا برنامه هایی برای دوران پس از رفتن احمدی نژاد دارد علی مطهری است.

با نزدیک شدن علی مطهری به حلقه هاشمی و روحانی و طیف اصلاح طلب حلقه احمدی نژاد پس از دوران ریاست جمهوری زیر آتش بیشتری از سوی آنان قرار خواهند گرفت.

بنابراین با توجه به سابقه شنود غیر قانونی از برادر لاریجانی ها این احتمال مورد توجه تحلیل گران سیاسی قرار می گیرد.

وزارت اطلاعات دچار ملاحظه‌کاری نشود

علی مطهری در پاسخ به این سوال که نتیجه تحقیقات درباره موضوع قراردادن تجهیزات شنود در دفترش چه بوده است؟، گفت: همانطور که آقای مصلحی وزیر اطلاعات گفته اند ایشان پس از دریافت نامه من بلافاصله دستور رسیدگی به این موضوع را صادر کردند.

وی افزود: تا کنون واحد ذیربط در وزارت اطلاعات دو جلسه با من داشته اند و پیگیر مسئله هستند، اما هنوز فرد یا گروه مشخصی به عنوان عامل این حادثه تلخ معرفی نشده است و امیدوارم با وجود مدارک و آثار جرم روشن، به زودی با تلاش وزارت اطلاعات که تنها مرجع قانونی پاسخ گو در این گونه موضوعات است این کار انجام شود تا اولا از تکرار این گونه حوادث جلوگیری شود و ثانیا برای دنیا روشن شود که نظام جمهوری اسلامی در مقابل نقض حقوق شهروندی و به مخاطره افتادن امنیت فکری و روانی شهروندان خود بی تفاوت نیست.

مطهری گفت: من امیدوارم که این موضوع مشمول مرور زمان نشود. همچنین وزارت اطلاعات در این مورد دچار ملاحظه کاری و رودربایستی نشود و این حادثه کار هر فرد یا گروهی بوده است اعلام کند تا حقیقت فدای مصلحت نشود، چرا که هیچ مصلحتی بالاتر از اجرای عدالت و قانون نیست.

نماینده تهران خاطر نشان کرد: با شناختی که از آقای مصلحی و همکارانشان دارم به تحقق این امر امیدوارم. به هر حال منتظر اعلام نظر وزارت اطلاعات هستم.

منبع: پایگاه خبری-تحلیلی امید

:::

 

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

*

- 2 = 8