۱۶:۴۵ - ۱۳۹۲/۰۵/۲۴

امشب؛ آخرین مهلت انتخاب رشته کنکور ۹۲

کلیه داوطلبانی که تاکنون نسبت به انتخاب رشته خود اقدام نکرده‌اند، توصیه می‌شود در این فرصت پایانی با مطالعه دقیق دفترچه راهنمای انتخاب رشته تحصیلی و اطلاعیه منتشره این سازمان در رابطه با ظرفیت‌های جدید و اصلاحات دفترچه انتخاب رشته که هم اکنون نیز در سایت سازمان قرار دارد، اقدام کنند.

Mohamad Amia (19 of 28).jpgمبارزه (رسانه تحلیلی خبری دانشجویان خط امام):

مشاور عالی سازمان سنجش با اشاره به اتمام مهلت انتخاب رشته کنکور ۹۲ تا ساعت ۲۴ امروز ۲۴ مرداد ماه، گفت: تاکنون بیش از ۶۰۰ هزارداوطلب نسبت به تکمیل فرم انتخاب رشته خود اقدام کرده‌اند.

 

حسین توکلی با اشاره به اتمام مهلت انتخاب رشته تا ساعت ۲۴ امروز پنجشنبه از طریق سایت سازمان سنش به نشانی www.sanjesh.org گفت: تاکنون ۶۵ درصد مجازین نسبت به انتخاب رشته اقدام کرده‌اند.

 

وی با تاکید بر اینکه مهلت مذکور به هیچ عنوان تمدید نمی‌شود، اظهارکرد: کلیه داوطلبانی که تاکنون نسبت به انتخاب رشته خود اقدام نکرده‌اند، توصیه می‌شود در این فرصت پایانی با مطالعه دقیق دفترچه راهنمای انتخاب رشته تحصیلی و اطلاعیه منتشره این سازمان در رابطه با ظرفیت‌های جدید و اصلاحات دفترچه انتخاب رشته که هم اکنون نیز در سایت سازمان قرار دارد، اقدام کنند.

 

وی افزود: داوطلبان باید با توجه به دستورالعمل‌های صادره و امکانات فراهم شده توسط این سازمان به منظور انتخاب کد رشته تحصیلی مورد علاقه خود از گروه آزمایشی مجاز اقدام و سپس به ترتیب اولویت علاقه در فرم پیش‌نویس انتخاب رشته درج کنند.

منبع: خبرگزاری دانشجویان ایران

:::

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

*

72 + = 78