۱۵:۲۰ - ۱۳۹۲/۰۶/۹ روزنامه الدیار لبنان؛

دمشق برای حمله آماده شده است

روزنامه الدیار لبنان اعلام کرد، بشار اسد شخصا اداره اتاق عملیات نیروهای نظامی سوریه را در منطقه‌ای نامشخص بر عهده گرفته است.

45555555.jpgمبارزه (رسانه تحلیلی خبری دانشجویان خط امام):

بشار اسد، رئیس‌جمهوری سوریه به بیشتر تماس‌های تلفنی خود پاسخ نمی‌دهد و اداره اتاق عملیات جنگ سوریه را به همراه تیمی از افسران عالی رتبه سوری بر عهده دارد. اتاق عملیات در استحکامات نظامی ارتش در زیر زمین و در منطقه‌ای نامشخص از خاک سوریه قرار دارد.

بنا به نوشته این روزنامه اسماء اسد، همسر بشار اسد نیز به همراه فرزندانش در مکانی امن به سر می‌برند.

علاوه بر این بقیه مسئولان سوری نیز خانواده‌هایشان را در مکان‌های امنی اسکان داده‌اند که بنا به نوشته روزنامه الدیار این مکان‌ها پناه‌گاه‌های مجهز زیرزمینی است که از امنیت بالایی برخوردار است.

همچنین نیروهای امنیت نظامی سوریه از مالکان ساختمان‌هایی که دارای زیرزمین‌های مستحکم هستند خواسته‌اند تا زیرزمین را برای استقبال از شهروندان سوری آماده کرده و امکاناتی چون آب و سایر خدمات را در آن فراهم کنند.

علاوه بر این روزنامه الدیار نوشت: در دمشق روحیه مردم و ارتش بالا است و همه ‌آماده جنگ هستند.

روزنامه الدیار در ادامه افزود: اینکه اسرائیل از جنگ کنار کشیده به این دلیل است که اگر اسرائیل سوریه را هدف قرار دهد هزاران موشک بالستیک از سوریه بر شهرهای اسرائیل فرود خواهد آمد و این علاوه بر ورود حزب الله لبنان به جنگ است.

علاوه بر این حزب الله لبنان نیز نیروهای خود را در جنوب این کشور در حالت آماده‌باش کامل قرار داده است و از مردم خواسته که منازل خود را ترک نکنند.

منبع: خبرگزاری دانشجویان ایران
:::

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

*

71 - 70 =