۱۵:۰۸ - ۱۳۹۲/۰۵/۳۰

کسانی که در حوادث ۸۸ خلافی مرتکب نشده‌اند با تضمین ما به کشور بازگردند

وزیر اطلاعات درباره بازگشت برخی اشخاص که بعد از حوادث 88 از کشور خارج شده‌اند، گفت: به کلیه کسانی که مرتکب خلافی نشدند و از کشور رفته‌اند، تضمین می‌‌دهیم که در صورت بازگشت هیچ مشکلی نداشته باشند.

خبرگزاری فارس: کسانی که در حوادث 88 خلافی مرتکب نشده‌اند با تضمین ما به کشور بازگردند

مبارزه (رسانه تحلیلی خبری دانشجویان خط امام):

حجت‌الاسلام سیدمحمود علوی که در حاشیه جلسه امروز هیئت دولت با خبرنگاران سخن می‌گفت، اعلام کرد که هنوز دبیر شورای عالی امنیت ملی انتخاب نشده است.

وی خاطرنشان کرد که قطعا در صورت انتخاب دبیر جدید شورای عالی امنیت ملی در این خصوص اطلاع‌رسانی خواهد شد.

وزیر اطلاعات در پاسخ به سوال خبرنگاری درباره بازگشت برخی اشخاص که بعد از حوادث ۸۸ از کشور خارج شده‌اند، اظهار داشت: به تمامی کسانی که مرتکب خلافی نشدند و از کشور رفته‌اند، تضمین می‌‌دهیم که در صورت بازگشت هیچ مشکلی نداشته باشند.

علوی تاکید کرد: ما انشاءالله ترس‌های بی‌مورد را حل می‌کنیم و هر کس خلافی انجام نداده، مشکلی نخواهد داشت.

وزیر اطلاعات همچنین در خصوص جابجایی‌ها در این وزارتخانه نیز، اظهار داشت: الحمدالله وزارت اطلاعات در تربیت نیروی انسانی بسیار موفق بوده و آن قدر نیروهای کیفی و مدیران کارآمد در این وزارتخانه وجود دارد که نیازی نیست مدیر کلان این دستگاه به بیرون نگاه داشته باشد.

علوی افزود: ما نه تنها می‌توانیم از نیروهای کیفی وزارت اطلاعات نیاز این وزارتخانه را برطرف کنیم بلکه می‌توانیم نیاز دستگاه‌های دیگر را تا حدی تامین و نیروی کیفی صادر کنیم.

وی در عین حال خاطرنشان کرد: هرگونه تغییر و تحول در وزارت اطلاعات با استفاده از نیروهای داخل وزارتخانه انجام می‌شود و برخی از نیروهای ما که در دستگاه‌های دیگر مامور هستند، ممکن است برگردند و این تغییرات با مطالعه صورت می‌گیرد.

منبع: فارس

:::

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

*

+ 47 = 55