۱۵:۵۶ - ۱۳۹۲/۰۵/۳۰

آخرین جزئیات دادگاه مداحان

دادگاه مداحان تهرانی امروز در شعبه ۵۴ دادگاه تجدید نظر تهران برگزار شد و وکلای مداحان از موکلانشان دفاع کردند.

مبارزه (رسانه تحلیلی خبری دانشجویان خط امام):

فرهاد شهبازوار با اشاره به برگزاری دادگاه مداحان تهرانی گفت: این دادگاه صبح امروز و با یک ساعت تأخیر در شعبه ۵۴ دادگاه تجدید نظر مستقر در دادگاه انقلاب و به ریاست قاضی موحدی برگزار شد.

وی افزود: خوشبختانه دادگاه روند مناسبی داشت و قاضی زمان کافی را جهت دفاع در اختیار وکلای طرفین قرار داد و با سعه صدر کافی به توضیحات ما گوش داد.

شهبازوار تصریح کرد: موکلان من در جلسه دادگاه حضور نداشتند و من به همراه محمد طراویان‌پور از حاج منصور ارضی و سعید حدادیان دفاع کردیم.

وکیل مدافع مداحان تهرانی گفت: علی رغم شکایت معاونت حقوقی ریاست جمهوری سابق هیچ کسی برای پیگیری نتیجه پرونده در دادگاه حاضر نشد، البته ما این اشکال را وارد کردیم که آیا با پایان یافتن دولت دهم امکان رسیدگی به شکایت وجود دارد یا نه که قاضی در این مورد قول پیگیری داد.

وی افزود: ختم رسیدگی اعلام شده و طی یک هفته اینده رأی نهایی اعلام می‌شود، البته با توجه به قانون جدید مجازات اسلامی ما خواهان تعویق با تعلیق در اجرای حکم دادگاه بدوی شدیم.

شهبازوار در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم در دولت جدید شاهد چنین مشکلاتی نباشیم، چرا که دولت کارهای مهم‌تری دارد و نباید وقت خود را به شکایت از افراد بگذراند، چرا که اینگونه اتفاقات افکار عمومی را بدبین خواهد کرد.

منبع: خبرگزاری فارس
:::

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

*

2 + 4 =