۱۴:۵۸ - ۱۳۹۲/۱۱/۲۹

محمد حسین امید سرپرست دانشگاه تهران شد

وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی محمد حسین امید را به سرپرستی دانشگاه تهران منصوب کرد.

مبارزه (رسانه تحلیلی خبری دانشجویان خط امام): فرهاد رهبر سی و یکمین رییس دانشگاه تهران به دلیل پایان دوره مدیرتش از این سمت بر کنار و محمدحسین امید معاون اداری مالی و مدیریت منابع وزارت علوم با حفظ سمت به سرپرستی دانشگاه تهران منصوب شد.

در حکم رضا فرجی دانا به امید آمده است:

با عنایت به تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جنابعالی در امر آموزش عالی، به موجب این حکم با حفظ سمت به عنوان سرپرست دانشگاه تهران منصوب می شوید؛ امید است با اتکال به خداوند متعال مأموریت و وظایف سرپرستی دانشگاه تهران را بر پایه قوانین به انجام رسانید و با استفاده از مبانی علمی و راهبردهای دولت تدبیر و امید و جلب مشارکت دانشگاهیان، نقشی شایسته در تحقق اهداف نظام علمی و فناوری ایفا نمائید.

همچنین بایسته است نسبت به تشکیل شورایی از منتخبین دانشگاه به منظور ایجاد مشارکت حداکثری دانشگاهیان در پیشنهاد افراد شایسته به وزارت جهت تصدی ریاست دانشگاه اهتمام ورزید.

در حکم وزیر علوم به فرهاد رهبر نیز چنین ذکر شده است:

احتراماً، باستناد حکم شماره ۱۷۴۳۱/و مورخ ۲۱/۲/۸۷ با عنایت به اتمام دوره مسئولیت جنابعالی براساس بند ب ماده ۴ آیین نامه جامع مدیریت دانشگاهها، بدینوسیله از خدمات صادقانه شما در دوران تصدی ریاست دانشگاه تهران تقدیر و تشکر می نماید؛ بی گمان خدمتگزاری به جامعه دانشگاهی کشور و سکانداری مدیریت آموزش عالی در عالیترین سطح بویژه در نماد آموزش عالی کشور توفیق بزرگی همراه با اجر اخروی است. امید است جامعه دانشگاهی کشور همانند گذشته از تجارب ارزنده و تلاشهای مخلصانه شما در تحقق برنامه های توسعه علمی و پیشرفت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بهره مند شوند.

منبع : ایرنا

::::

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

*

53 - = 46