۰۹:۰۳ - ۱۳۹۳/۰۵/۳۰

واکنش انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه فردوسی به اظهارات نوباوه در صحن علنی مجلس درباره نشریه مکث

انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه فردوسی مشهد ضمن تکذیب بیشتر موارد ادعایی مطرح شده توسط آقای نوباوه در صحن علنی مجلس، حق پیگیری حقوقی این موارد را نزد خود محفوظ می داند و در اسرع وقت پاسخ آن ها را منتشر خواهد کرد.

مبارزه (رسانه تحلبلی خبری دانشجویان خط امام): انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه فردوسی مشهد ضمن تکذیب بیشتر موارد ادعایی مطرح شده توسط آقای نوباوه در صحن علنی مجلس، حق پیگیری حقوقی این موارد را نزد خود محفوظ می داند و در اسرع وقت پاسخ آن ها را منتشر خواهد کرد.

پایگاه اطلاع رسانی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه فردوسی مشهد نوشت، در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی که به بررسی طرح استیضاح وزیر علوم، تحقیقات و فناوری پرداخته شد برخی ادعاها در خصوص نشریه “مکث” ارگان رسمی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه فردوسی مشهد مطرح گردید.

max

آقای بیژن نوباوه نماینده محترم تهران، ری و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی در نطق خود در موافقت با استیضاح وزیر علوم برخی ادعاها در خصوص شماره نوزدهم نشریه “مکث” را مطرح کرد.

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: نشریه‌ای در تیراژ چند هزار به صورت رنگی در دانشگاه فردوسی چاپ و در بیرون از دانشگاه توزیع شد؛ این ادبیات دانشجویی نیست.

وی ادامه داد: ‌نشریه هنجارشکن «مکث» با تیتر «فاتحه این سپاه را باید خواند» در مقدمه خود می‌آورد که ما می‌خواهیم طعم تند نقد را بر هر نهادی که تاکنون از نقد مصون مانده است جاری کنیم و نوک انتقاد ما متوجه سپاه پاسداران است. وی همچنین تأکید کرد حتی کوموله نیز اینگونه نمی‌نویسد.

انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه فردوسی مشهد با تکذیب بیشتر موارد ادعایی، حق پیگیری حقوقی این موارد را نزد خود محفوظ می داند و در اسرع وقت پاسخ آن ها را منتشر خواهد کرد.

::::

۱ دیدگاه

  1. علی :

    نوباوه بازیچه امثال رسایی است

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

*

- 2 = 6