۱۷:۵۷ - ۱۳۹۲/۰۴/۱۹ بیر جبهه اصلاح طلبان خبر داد:

اعتراض جبهه اصلاح طلبان به احتمال خروج مطهری و پزشکیان از مجلس

دبیر جبهه اصلاح طلبان از مخالفت اکثریت احزاب عضو این جبهه با خروج علی مطهری و مسعود پزشکیان از مجلس شورای اسلامی به منظور پیوستن به دولت جدید خبر داد.

pezeshkian&motahari«مبارزه» (رسانه تحلیلی خبری دانشجویان خط امام):مجید بهمن زاده در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به مذاکرات و گمانه زنی هایی که در کمیته های بررسی گزینه های تصدی پست های اجرایی دولت محترم یازدهم صورت گرفته است، گفت: آقایان مطهری و پزشکیان به عنوان گزینه مطرح جهت تصدی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و بهداشت مطرح هستند.

وی ادامه داد: این احتمال در حالی مطرح می شود که علی رغم توانایی ها و جایگاه خاص و متمایز این عزیزان در افکار عمومی توجه به نقش اساسی و تاثیرگذار این نمایندگان در مجلس شورای اسلامی قابل اغماض نیست.

بهمن زداه تصریح کرد: با وجود گزینه های متعدد متعادل و صاحب اندیشه در هر دو جریان اصلاح طلب و اصولگرا در کشور خروج نمایندگانی که نماد این اعتدال و دوراندیشی در خانه ملت هستند و نقش تعیین کننده در استیفای حقوق عامه و نخبگان دارند کاری نادرست و بدور از هر گونه آینده نگری است.

دبیر جبهه اصلاح طلبان افزود: از همین رو اکثریت احزاب جبهه اصلاح طلبان ضمن درخواست از مسئولین ذی ربط برای بررسی صلاحیت دیگر گزینه های ارزشمند موجود در صحنه سیاسی و اجتماعی کشور، لزوم توجه به عواقب اینگونه تصمیم گیری ها از سوی کمیته های بررسی را مورد تاکید قرار داده اند.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

*

- 2 = 1