۰۸:۵۲ - ۱۳۹۲/۰۴/۳۱

وقاحت فحاشان به مردم و جمهوریت

مردم با یک رای ایدئولوژیک و مکتبی (و نه گفتمانی) به روحانی رای دادند تا دم و دستگاه شماهایی که با رانتهای مختلف از مردم سو استفاده می کردید و به «گفتمان سازی» مشغول بودید را به زیر بکشند و نشان دادند زیر یوغ هژمونی(گفتمان) شما نمی روند. اصلا حالا که اینطور شد رای مردم معیشتی بود تا شماهایی که از هزار جا شکم گنده کرده بودید و به اسم انقلاب می خوردید را به زیر بکشند!

Untitled«مبارزه» (رسانه تحلیلی خبری دانشجویان خط امام): MiM Kh از کاربران شبکه اجتماعی پلاس در مطلبی با عنوان «وقاحت شورندگان و فحاشان به مردم و جمهوریت» نوشت:

بعد از لجن پراکنی و فحاشی های عده از طرفداران یک کاندیدای مشخص به مردم و مقایسه انها با مردم کوفه و مواردی از این دست واقعا فکر نمی کردم ابعاد ماجرا بیشتر شود و برخی رئوس این جریان شروع به فحاشی به مردم کنند. البته این اشکال ندارد که بگوییم از نظر ما مثلا فلانی اصلح نبود و یا مردم اشتباه کردند و استدلال بیاوری ولی نه برای آنهایی که تا همین دو روز پیش به اسم «مردم» و «جمهوریت» نان می خوردند و آن را چماقی بر سر مخالفان خود کرده بودند.

آقا اصلا مردم اشتباه کردند ولی شما چه کاره ای که به مردم فحاشی می کنی؟ رای انها را  معیشتی می دانی و نه گفتمانی! اصلا حالا که اینطوری شد و قرار به هوچی گری است مردم با یک رای ایدئولوژیک و مکتبی (و نه گفتمانی) به روحانی رای دادند تا دم و دستگاه شماهایی که با رانتهای مختلف از مردم سو استفاده می کردید و به «گفتمان سازی» مشغول بودید را به زیر بکشند و نشان دادند زیر یوغ هژمونی(گفتمان) شما نمی روند.

اصلا حالا که اینطور شد رای مردم معیشتی بود تا شماهایی که از هزار جا شکم گنده کرده بودید و به اسم انقلاب می خوردید را به زیر بکشند! هر چند به روحانی رای ندادم ولی این را «حق» مردم می  دانم که به کاندیدای خود رای بدهند همانطور که حق آنهاست که مدل حکومت را تعیین کنند و این یعنی جمهوریت! نه آنچه تفسیری که شما از جمهوریت قلب کردید و فحوای آن حمایت مردم از حکومت و قدرت حاکم است!

درد دل بسیار است ولی فقط به برخی سوء استفاده هایی که امثال رجا نیوز و پایداری و این افراد از مردم کردند را در ذیل ببینید و خدا را شکر که این دو رویی اشکار شد که نمونه اخر رو شدن این دو رویی فحاشی یامین پور به مردمی بود که به کاندیدایی غیر جلیلی رای داده بودند:

۹ دی نوبت مردم بود که حرف خود را به مسئولان بزنند

از بیانیه پایداری:

رأس همه خواسته‌های مردم مطالبات رهبری حکیم و فرزانه است.

نمی‌توانیم با مردودین‎فتنه در یک جا بنشینیم و برای مردم صاحب حماسه ۹ دی برنامه‌ریزی کنیم

آقای عسگر اولادی؛ اگر موسوی و کروبی مجرم نیستند پس مردمی که ۹ دی به خیابان آمدند مجرم اند!؟

فیلم: ۹ دی؛ روزی که فتنه در پیش چشم مردم خوار شد

تصاویر:

مطالبه مردم در ۹ دی چه بود؟

سپری شدن ۹۰ روز از آزادی متهم بزرگ اقتصادی ـ امنیتی و نگرانی از تبانی و یا محو آثار جرم/آیا با مهدی هاشمی مانند دو زورگیر مشهور برخورد می‎شود؟

شما برانداز نبودید، مردمی که ۹ دی به خیابان آمدند برانداز بودند!

از بیانیه پایداری:

بی‌جهت نیست که بزرگان، بارها تأکید کرده‌اند که یکی از مشکلات اصلی دشمنان انقلاب اسلامی، نداشتن فهم درست و شناخت کافی از مردم عزیز ایران اسلامی است

از بیانیه پایداری:

برخی ساکتین فتنه، هنوز از رفتار خود در سال ۸۸ دفاع می‌کنند و به بهانه‌های گوناگون از اساس منکر فتنه می‌شوند و مردم و نیروهای انقلابی که از جان و آبروی خود در فتنه مایه گذاشتند را ناجوانمردانه به «کاسبی از فتنه» متهم کرده و دغدغه‌های دینی مردم متدین و بدنه اجتماعی نیروهای انقلاب را مفاهیم «وارداتی از کرات دیگر» معرفی می‌کنند!

از بیانیه پایداری:

در این فضا بود که نیروهای مردمی به خصوص بسیجیان مخلص به میدان آمدند تا از جان و مال و ناموس شهروندان در مقابل برخی ناامنی‌های ایجاد شده دفاع کنند و متأسفانه در این راه تعدادی از برادران بسیجی به شهادت رسیدند.

بازخوانی تاریخی و تحلیلی فتنه سال ۸۸، یک مطالبه بحق مردمی است و تمامی نیروهای انقلاب موظفند به این مطالبه جامه عمل بپوشانند و هیچ شخص یا جریانی حق ندارد با هیچ بهانه‌ای از این اقدام انقلابی ممانعت بعمل آورد.

منظور مردم در ۹ دی از خواص مردود هاشمی رفسنجانی بود

وقاحت شورندگان بر جمهوریت

ولایت فقیه با قدرت در مقابل وتوی رأی مردم و خدشه به جمهوریت ایستاد/ ۹دی تودهنی مردم به مخالفان جمهوریت بود

عده‌ای تصور می‌کنند جمهوریت و دموکراسی نظام، وابسته به حضور آن‌هاست

مجموعه پوستر جمهوریت به مناسبت روز بصیرت + عکس

(به جز مواردی که از بیانیه پایداری بود بقیه از تیترهای رجانیوز برداشته شده بود.)

:::

۴ دیدگاه

 1. reza :

  حقا مبارزگر پیر جمارانید درود بر حاتمی – هاشمی – روحانی – سید حسن – میر حسین – عارف

 2. سامان :

  لعنت بر سو استفاده گرانی چون شما که ذات پلید خودتون رو این جاها نشان میدید…چون ملت به حسن روحانی رای اکثریت رو داد رای به اصلاحته؟ یا روحانی رو حامی اصلاحات میدونید که میخواهید با ۴ تا جمله پرونده خائنین به نظام رو گم کنید؟!!!!
  بسه دیگه، دم از خط امام هم میزنید و انوقت زیر علم یزید سینه میزنید!!!..
  هم خدا و هم خرما!!…. هم خاتمی و موسوی که حماقت هاشون برای نظام هزینه ی سنگیرن به بار آورد رو میخواهید هم حسن روحانی ملت رو میخواهید مصادره به نامتون کنید؟!؟؟
  ای کاش ذره ای و تنها ذره ای از امام میفهمیدید.. و ای کاش حقیقتا پیرو خطش بودید…
  وظیفه ی رسانه ای تون رو بر خلاف همه ی کارهاتون انجام بدید و نظر بنده رو نشون بدید.

  • آسید رحیم :

   سامان جان سلام
   بر خلاف حضرتعالی که مانند اسلاف خویش از دهان مبارک جز نفرین و ناسزا چیز دیگری تراوش نمیکند معروض میدارم:
   اولا- واقعیت این امر که « ملت به حسن روحانی رای اکثریت رو داد » مفهوم رای به اصلاحاته قابل انکار نیست زیرا اعتدال از دل اصلاحات و اصلاحات نیز از دل اعتدال عبور میکند.
   دوم – خدا شما را در همین دنیا بیامرزد که به زبان خویش شهادت دادید « ملت به حسن روحانی رای اکثریت رو داد» اما برادر من ایکاش همانگونه که از ادبیات شما بر می آید که « به روحانی رأی نداده اید» لااقل آزاده باشید و به روح مردمسالاری دینی برخاسته از جمهوریت نظام مقدس جمهوری اسلامی وفادار بمانید و در آینده سنگ جلوی پای نظام مظلوم پرتاب نکنید.
   سوم- اینکه قبل از پرتاب سخن آنرا مزه مزه کن . یزید که لعنت خدا بر او و اجدادش باد حاکمی جابر ، ظالم و بوزینه باز و شرابخوار بود و به کوری چشم فرقه حجتیه ضدانقلاب و نااهلان مورد نظر امام ، ما امروز تحت رهبری سیدی هستیم که تحت تربیت امام امت متعالی گردیده .
   ترس ما از علی گویان معاویه خوست که برای حفظ موقعیت خویش علی زمان را سپر خویش کند و در سایه شعارهای دروغین حمایت از ولایت به مردم و نظام آسیب برساند . .
   چهارم- شما یا ادبیات ضعیفی داری و یا مفهوم مصادره را نمیدانی. پسر خوب آدمی که تعلقات و مال و داشته خویش را مصادره نمیکند .

  • مجتبی-ج :

   آقا سامان … بنده خطاب به شما که آورده ای میگویم اگر ریگی به کفش نداری و به آنکه مدعی هستی اعتقاد راسخ عرض میکنم که..
   بنده دعایی میکنم و شما نیز آمین بفرما:
   نفرین خدا بر فرقه حجتیه نوین که رهروان همان حجتیه ضدانقلاب هستند .
   نفرین خدا بر کسانی که در سر سودایی جز واژگونی جمهوری اسلامی را ندارند. اینها مذهبیون و منافقین جدیدی هستند که پس از رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی برای نیل به اهداف خبیث خویش با نقاب دین و تظاهر به ولایت مداری وارد گود شده اند .

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

*

+ 18 = 24